Ora-News, Radio Televizioni informativ Shqiptar. 24 ore live, lajme, debate, analiza politike, showbizz dhe shume te tjera. Na ndiqni!

 • 101
 • 97

Σχόλια

 1. Sotos Arbanitis

  Pse intervistoni ket antishqiptar te urryer ?

 2. Peter Kapaj

  O zhej te befsha nje mut te math ne studio qe te hashe ti dhe keta idiota qe fton ne studio pervec avokatit shum te talentuar visha

 3. Anonymous Anonymous

  Karekurva femra me femra digjeneruse qe paska pas shqipria sma merte mendja pupupu digjenerim karekurva na flliqet kombin kudo qe shkoni vetem te prostucionini veten dhe sidimos per fam qiheni si lop race

 4. Tzimis Tzimaras

  Ne kemi apartamen qe banojme mbi dhjete vite ke akoma jemi me nje dokument porosie, si eshte e mundur??????

 5. Luli Veizaj

  Zoti Ngjela jemi aq te deshperuar saq deshirojm shum ti besojm ketyre fjaleve

 6. Ylber Disha

  Kur do ndodh kjo ka 3 jiet qe embajn epresim pa durim zhdukjen e ilir metes dhe berisha dhe rama duhet te hikin se me pare nga politika se po ezhdukin shqiprin o popull

 7. albania Tirana

  Te ruajt zoti moj Alexanda qe ekspozon shqiperin e bukur ne te gjith boten

 8. Alex Zielkowski

  zheji juli rezart varikarsa. Pa lidhje

 9. Abc De

  Ky koka me duket se eshte kok kari .

 10. Tahir Gifjrj

  Der kur po I kapin bandat. E isisi. Dhe ti varin

 11. Jam Kush Jam

  Ka pasur njerez ne godine, mbi godine (shyqyr qe s’the nen godine) .... ke bere tentative per vrasje te atyre artisteve 😂😂😂... pabarazia eTiranes eshte FAKT thote 🦇i demokracise... hidhu zonja Hajdari- Jepi popullit shqiptar pasurine e mamit tat evellezerve te tu dhe Burrit tat neAmerike dhe behu baraz me popullin evarfer Shqipetar!!!!!! Tregoju sa te djeg vertet per ne popullin e varfer ✌️✌️✌️✌️

 12. Jam Kush Jam

  Kulla kulla kulla u ngeli goja!!!! memiqte etu thote kjo ... ata miq kane paguar mamin tat te edukoj ty ne Amerike po i paskan shkuar leket dem (tepakten per edukim se meqe u martove me Amerikane ka pasur nje positivity) 😂😂😂.... si mund ta beni aktin barbar po s’thoni se do kemi teater???? Tani Laraska edemokracise nuk degjon (ose s’kupton shqip) qe qeveria thote do e financoje!!! Prit moj mike se u fike ✌️✌️✌️✌️

 13. AGRON SHABANI

  SA I PESHTIRE DHE MASHTRUES QENKE MOR MASKARA TURP TE KESHE O I FELLIQURI I ILIR METES DHE KRYEMADHIT PSE NUK JU PERGJIGJE SI VEPRONE POLICIJA AMERIKANE KUNDRA VIOLENZES SE DEMOSTRUESIT O I FELLIQUR NJERI DEMIRAJ ...

 14. Jam Kush Jam

  Paska pagu le Monde PDja 😂😂😂... ne artikull nuk permendej qe nje grup i vogel protestonte dhe pjesa tjeter e artisteve ishin pro prishjes!!!!

 15. Moijsi Guri

  Po kujt po i rruhet per zgjedhje me ate kushtetute ku nderpret trashegimin bres pas brezi e pervetson çdo perfitus ku ka te dreite ta trashegoi,kjo eshte vjedhje ndershqiptare ,per ti ulur posht e mbaitur ne mbikqyrje te vazhdushme ,kur nje kombi i nderpritet trashegimia e prones do te thote nderhyrje ne qenien njeri me force nga djait e kuq komuniste ,ku dolen nga pioneret e enverit te pa fe ku zote mohoin,poshte komunistet e lavdi deshmorve te vertet te atdheut.

 16. Hatixhe Haliti

  ZOTRI, ESHTE KY NJERI, KAM SHUME RESPEKT . ÇDO FJALË, KA SHUME REZULTATE. NJERI ME BINDJE TE PLOTE DEMOKRATIKE . OPINIONI PUBLIK , KA NJE KOMENT, AQ SHUMË TRASPARENC DHE TE QARTA .

 17. albert ejmitsh

  Merrni borgj se pak keni borgj, FMI ju jep sa her që kerkoni, me siguri që edhe une 4,5% dot jua jap, në vend se ti kap shteti lekët e huligarkav në Shqipëri.

 18. E L

  1 vile ne mullet, 1 vile ne qerret, 1 apartament te kodra e diellit dhe 1 shtepi te hoxha tahsim!!!

 19. ליאונרדו פרנס ליאונרדו פרנס

  Ça esht ky debil pa lidhje .

 20. Bato Versi

  Alex, te lumte! Je fantastik!

 21. Bato Versi

  Nuk po I duroj dot keto sorra idjote!!!!! Te trasha! Injorante!!!

 22. Timur Lengu

  O spartak kur do te na iki instikti shtazarak.

 23. Lyon Lyon

  Nuk e kuptoj fare kete chyn moska ketu ne shqipri kush eshte ky regjisor. Turp te ket.

 24. Meme Shqip

  Fiks te ka then musi gjytyrume je

 25. Fatmir Beu

  Ik o koka se na hape barkin me analist e tua,,lilushi te ka udhezuar ty per qeveri keknike,,,,po ste pierdh rama ty,,,,

 26. Dhimo ku

  Zoti zhei mos mer në studio njerëz që janë mender bythlëpirs partije si kjo zonja që mer topin dhe do të bëj gol, harron që ka mbrojsa dhe portjer që nuk të lënë të bësh gol,

 27. Fatmir Beu

  O idjot po nje local ne tirane 16 ore ne dite dy turne nuk mbahet me kater puntore prandajmos genjeni,se I kini puntoret ne te zeze fitimet ju I kini o mashtrusa,,, ata qe jane te regjistruar,,,,mashtrusa,,regjistroni puntoret,,,,

 28. eleni tare 2

  Kur do vi ora ti zhdukin kriminelet

 29. eleni tare 2

  Po lozin loj me popullin te gjith han ne nje kazan dhe ti qe po na mbush mendjen paguhesh per der deren qe po na flet te gjithe legena jeni

 30. Palma Gjigante

  Kush eshte kjo burrgrua qe na trash edhe zerin? Per kete me flok te zeza e kam fjalen.

 31. Sabah Shehu

  A e ke par veten ne pasqyr!!! Sa e shumtuar qe je

 32. Sotiraq Spirollari

  Super emision. Falenderim per ty Artur Petro Zheji! Faleminderit Elena Kocaqi, Marin Mema dhe Laert Vasili❤️❤️❤️

 33. 100%shqiptar me dy krena

  Peder ptu te qifsha racen

 34. Denis Deni

  Iliri eshte si gomari me enderr.Ujku e hante nga bythet,Gomari thoshte jam ne enderr.Keshtu eshte Likja

 35. Palma Gjigante

  Kete Vishon pse e fton? Eshte Ramistziu!!!

 36. Beba Ime

  Une kam 3 muaj pa sekës, per faj karantine, kto diskutojn puthjen ne faqe.. Vari 🍆

 37. Beba Ime

  Ta bej pytjen? Jo mos ta besh hahahahahahahahahahahahahahwhwhahahahahaahahahahah

 38. Beba Ime

  pse rruspie jam un ta puth n faqe.

 39. albi al

  Lum ti me kta qe fton

 40. Mentor Mata

  Profeso kapma me dor!!!

 41. rustem Rrustemi

  qka ka mrri mozzik tii veq mutin munesh me ja hanger

 42. The Boss

  ATA DUHET TE QENDROJNE NE KAFAZ NE KOPSHTIN ZOOLOGJIK BASHKE ME KAFSHET E TJERA. NJEREZIT DUHET TE ARGETOHEN KUR TE SHOHIN KAFAZIN E RAMES , SALIUT, ILIRIT , LULUSHIT DHE NE FUND KARAKURVA MONIKE. KY DO TE ISHTE TEATRI ME I " FAMSHEM" NE BALLKAN MODEL PER TE TJERET QE GUXOJNE TE TALLEN ME POPULLIN !

 43. Kastriot eshte per president z, Ngjela Gjura

  O avokat, te na rosh sa malet, se je mi I miri nga te gjith keta politikanet ne thojza qe ka ka sot vendi yn ,,,, I sqaron drejt ngjarjet dhe terheqes nga populli per gjerat qe thua. SAKTE...."

 44. Ano Nimi

  kur do na gatuani ndonjë pidh në tavë?

 45. Klaudio Kaloti

  Ky kastrioti duhet tket koh pa ngren, se ska munci tflasi 1 njeri nmendore kshu.

 46. Tauland Shabani

  Avokat eshte shume e veshtire gat e pa mundur te zhduken keta politikan te korruptuar shiko dhe ne Kosove cfar behet iku Kurti dicka luhet nga fuqite e medha....

 47. altin aliraj

  RROFTE AMERIKA COJE POLTIKANET PROKURORET PARA DREJTESIS NE GJYKATE ATO TA BEJE AMERIKE FUTAJA PORDHES AVOKATE 😲

 48. Liza Sinani

  Pika vetingut asgje nuk behet vetem fjal ku cahet korrupsioni i edit dhe metes qeveri qelbesir

 49. altin aliraj

  I BSEONI AVOKATIT JA FUTE KOTE KU KA REFORMEN NE DREJTESI AMERIKEN PLASI AVOKATI APO DEGJONI GENJESHTRAT KOMUNISTIT TE KUQE JU KU TA PRESIN SHQIPTARET KETE KURE TE VDESI AVOKATI ATERE TA COJNE KETA ZONJA YRI KIM TO TA COJE SHQIPERIN RESPEKTE TY GAZETARE KYE KA RRJEDHURE NA TRUTE KOKES BUSHE FARE KELI NE TELEVIZORE SI PIPERO 😂😂😂😂😂

 50. Thanas Paskali

  Ti rroje gopi dhe fiqte e mamit !!!! Po edhe shoket e gruas e kane ndihmuar!!!Kur gjejne bythe te bute te popullit ti fusin dhe kemben.!!!!

 51. CoolGamer 430

  Televizioni eshte per kurvat e pederastet

 52. Dimitris Kod

  Gazetare shume e pregatitur dhe e sakte

 53. Kolec Rodostani

  Opo am duket mu a po gaboi analist per marshalla

 54. Baro Kelo

  Nje dilettante.

 55. Miranda Shurbi

  O dava bagjellash

 56. New-York Panama

  Ky thote ato qe gati gati nuk i dinim...flm flm ,duhet te drejtosh shtetin.. behu president.. Por ama na e ndrysho ate hyrjen e emisionit. Leje me rusi por na can daullen e veshit kur fillon.

 57. Kujtim Kalaj

  Pershendetje zoti avokat. Ju uroj shendet se pari. Po shikoj ca servila partishe qe nuk Po u palqen ajo që thua. Por tashme duket hapur se çfar Po ndodhe ne shqiperi.

 58. Zaku Maki

  Keta homoseksualet duhet te pushkatohen

 59. sokol ahmetaj

  kur tu hedhin prangat do besoj populliii

 60. tit kulla

  ksajt i thojn mere me long se mishi maroj

 61. Braho Luan

  Respekt Zoti Avokat jeni béré 4 mé Té dégjuarit sot pér sot jeni ju Avokat ésht pamleti gjigandi Albin Kurti dhe mretéresha Vjosa Osmani Respekt pa fund pér ju

 62. VAGA Official TV

  Fjala jote ne vesh te Perendise Avokat .. Mgjte populli eshte tejet i lodhur duke pritur prej 30 vjetesh.. Po nuk u ngrit Populli dhe ti mari zvarre do presim dhe 30 vjet tjera sepse “Komunistet nuk dorezohen” Te Rujte ZOTI o Ngjela i Madh..

 63. Ylli Hidri

  Pirdh e Spartak pirdh ka 30 vite qe shqiptaret presin por as gje ska me ndodh

 64. Lek Toma

  Po' populli luftoje me Dal ne Rruge e tash thoni pse ka Ra ne Dava zoti Edi Rama me populle te pa shkolle

 65. al shqiperi

  Me te vertet ka nje ndryshim drastik me ca ka qene Alketa para ca viteve. Duke u rritur dhe duke u bo me e bukur. Aktualisht eshte prezantuesja me e bukur ne Shqiperi dhe jo vetem....

 66. sidorela metoshi

  Kerkoj lidhje serioze me babi qe t Di te ruah sekretin

  1. Anonymous Anonymous

   Haha ke ngateru adres

 67. Adrian Alija

  Me falni o zoti ngjela por duhet te them me kuptim te mir te fjales shyqyr qe kemi nje njeri si radio londra qe na jep habere

  1. Shpetim Metaj

   Kjo radio 📻 londra eshte shume e besushme sepse keshtu tha dhe me pare kjo radio 📻 londra qe Shqiptaret do hane me luge floriri mbas mbas shperberjes se komunizmit ishte ky Toni Bler qe tha eshte i vetmi vend ne bote qe kemi humbur por jo mbas fjalimit te tij sepse cdo gje eshte dhe komandohej nga ata... por ti qenke i lumtur qe i degjoke nga radio londra besoj duhesh te jeshe si Gari me ndihma sociale qe pelqeke radio londra!

 68. R R.D

  Jo me dor ,me kyç😂😂😂😂

 69. R R.D

  Tulp , tulp ,tulp ,tulp 😂😂😂

 70. K S

  Avokati perserit vetveten por deri tani asnje ''peshk i madh'' nuk po duket se po kapet. Edhe ata te huaj qe i bejme shenjtore nuk besoj se nuk fusin dicka ne xhepat e tyre nga parate e korrupsionit politik shqiptar. Eshte e dhimbshme qe te presim komshinjte e te huajt per te na zgjidhur problemet e shtepise.

  1. rina buli

   KS HAAAAAAAAAAAAA.

  2. İl Grande ARTHAS

   Pranimi..i nje ndihme te till eshte tregues qe sjemi zot i vetvetes.. E kush do te te dali zot per gjithmon?

 71. Festim Gjoka

  Ishalla zoti ngjela ,por jemi te pa shprese ,nga kjo klike famkeqe qe na Kane vjedhur vrare shpresen e kombit keto hiena halabake maskarenj hajduter ordinerà tradhtare Kane vjedhur vrare djegur shitur shqiperine varferuar popullin ne ekstrem bashke Jane tradhtare salì faqe ziu lulushi rama faqeziu mediu faqe ziu Likja faqeziu

 72. bmw M

  Pfff tani na ke lodh karin o burr. As ne byth mos te kishte qire meta po mja se lat nam.digjo kanalet aty jan se pylli digjet kurva kriet.te gjitha kritikoen po ne as nje menyre qeveria.qe eshte e vetmja qe duet kritikuar cdo qeveri esht ajo.NGJELA JE I SHKARE JE SERVIL DHE JE NJE KOMUNIST I BETUAR EDHE SE KOMUNISMI TE FUTI GISHTIN PO NDOSHTA TE EMBELSOVI GISHTI QE ENGRE LEGEN SERVIL!!

 73. andrea tema

  e sbythi, me fal per shprehjen . hahahahahahahaha

 74. Admir Arra

  Se nessuno ci andasse a votare loro rimangono senza lavoro

 75. druvar pema

  “Sipas njoftimeve qe kam une” - thote ky ekspertua Po kjo pse se pyet “Nga kush?” Se do dali qe baza infos jane Don Agaçi dhe Ulësi Manja A lumadhi ti

 76. Pjeter Gjinaj

  Me duket po ju bjen dybsa mive RRoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooòooft z kim shqiptaret me keq se pakistani nje puntor ne shqiperi nuk e fiton nje kile mish ne dit pagesa 500 lek kurse mishi kushton 800 lek

 77. Gëzim Bektashi

  Bravo Koka.Gazetar korekt dhe i ndershëm.

 78. Fredi Proga

  Virusi me i rrezikshem i shqiperise eshte virusi serbogrekoruse PS,PD,LSI keta bastarde keta hajdute injorante kriminele kanibale tradhetare kane shkaterruare kane vrare kane perdhunuare shqiperine dhe cdo shqiptare dhe kane perzene ne keto 30 vjet 2,5 miljone shqiptare po vazhdoi ky viruse shqiptaret zhduken si komb,dhe komshijnte kenaqen me shdukjen e popullsise Shqiptare qe te marrin token me te pasur ne bote Shqiperine.

 79. Gëzim Bektashi

  Po mo Ngjela po.I njëjti avaz gjithmonë.Vetëm llafe këtu e 20 vjet.Ti vetëm i di gjërat sakt sikur je këshilltar shteti i Amerkës.

 80. Kuku kuku

  Mos e eksplozoni shum ate kish te shenjt se do jo perzen nga fshati dhe do ngrejn hotele e pallate e vila

 81. Moijsi Guri

  O ngjel komunisti,per vjedhjen nuk ka akuz ,por kapet hajduti,tani kushtetuta garanton vjedhjen me ku e fshe ,nqs ju si morra dini te fshini vazhdoni ne vijen e dreite te partive me vjedhje ,pastai spak do kushtetute ,ku ligjet e sai nuk pyesin miku ,shoku e fisi ,se nuk ka kuptim shqiptare nje gjake nje gjuhe pa trashegimi prone ,po ca vjedhin ,ca derdellisin ca fshehin e ca lene atdhene ,te tjere nuk mbijetoine dote varferise me 2020.

 82. shpend gjoni

  E nxjerrin me shkelma nga nje media ja beh nga dritarja ne nje tjeter media/

 83. Erti fier

  Ishalla , mezi po presim 🇦🇱🇦🇱🇪🇺🇺🇸

  1. rina buli

   HAAAAAAAAAAAAA

 84. Iri Stafaj

  Ik moj debile ngele ham ham si qenn 😒

 85. shpend gjoni

  Pse se ftuat ne mengjes kete?! T'u vije turp. Asnje vakt pa e ftuar kete burrin. Ka 15 vjet qe pi kafe, ha dreke,ha darke ne ekran. Eshte mendjendritur Ngjela, flet gjera qe i ka thene sterthene si femijet qe duke perseritur dicka shpreson te ndodhi. Dhe ajo qe Ngjela do eshte:Luli Saliu, Meta brenda ...Rama jashte burgut. Ajo qe ne duam eshte te kater brenda. Eshte ai nje qe do te le jashte qe ben dallimin midis dikujt qe paguhet per propagande dhe dikujt qe kerkon nje Shqiperi pa horra.

 86. Fatmir Beu

  O po boll me ishat,se si pierdh me njeri keta ,o stutjo idjotesh, ishat jane figura te djegura,,se kur ishin ministra ishin kunguj,,,, jane hajduter qeverish,,,!

 87. Ano Nimi

  o Bledian o Lulzims po ik o budalla se nuk të jep gjë Luli, aq më pak ai psikopati i gjatë. Rri aty bëj gazetarin se na hape barkun me anal-iza alla Lulzimçe

 88. ariana pertena

  Mjere populli per keta deputete

 89. Fredi Proga

  Virusi me i rrezikshem i shqiperise eshte virusi serbogrekoruse PS,PD,LSI keta bastarde keta hajdute injorante kriminele kanibale tradhetare kane shkaterruare kane vrare kane perdhunuare shqiperine dhe cdo shqiptare dhe kane perzene ne keto 30 vjet 2,5 miljone shqiptare po vazhdoi ky viruse shqiptaret zhduken si komb,dhe komshijnte kenaqen me shdukjen e popullsise Shqiptare qe te marrin token me te pasur ne bote Shqiperine.

 90. Kuku kuku

  Sa mir qe ja hoqe Mikrofonin se flet vetem mrockulla

 91. Murat Shehu

  ÇFARE NA DUHET ME PARE DHE URGJENT KETE VIT PAS LARGIMIT TE VIRUSIT Para çdo gjeje na duhet te hiqen qafe te gjithe te korruptuarit me ane te drejtesise se pavarur, se po ia lame ne dore popullit do i zgjedhi perseri te njejtet. Mbasi te jete pastruar shqiperia nga mickonjat, çimkat dhe thithlopat do krijohet nje klase e re politike qe do beje reformen zgjedhore. Pastaj zgjedhje te lira demokratike. Çfare do qe te ndodhi drejtesia e pavarur do i vere pikat mbi i dhe nuk do lejoje me rupalle, zvarritje, hile, dredhi. Ok? Asnje marreveshje nga politika e vjeter e korruptuar.

 92. Kuku kuku

  Po filloj spaku nuk ngel me politikan ne kemb se jan 90 dhjet perqind per burg kurse gjygjtar dhe avokat jan 95 perqind komplet rilindja pd lsi per burg te perjetshem

 93. R R.D

  Ktyne vllezerve i ngja vetja si garrilla vlores ,kini kujdes cuna me unazen e anusit se ne tiron ja u shperthejn bythen e do knoni ktheju tokes tende ne trio

 94. Gabriel Shaknajan

  Do japi llogari deri me nje Do i qij gruan perpara syvet

 95. Andi Zguri

  Shko moj kare fillo pun te naj shpi publike

 96. fredo 2

  I ke idetë shumë konfuse zotri

 97. Kuku kuku

  Mami shiste fiq prandaj e beri dasmen e madhe se fiqt ishin te lyer me flori ky plera duhet te cohet ne burg genjen si nje lavire e qelbur ikni lerini popullin te qet o plera

 98. Sorin

  Me vjen keq per Ngjelen, ka pas qene njeri me bote, por mosha dhe burgu komunist bejne te veten. po pse mor Ngjel kush do na e veri, kjo reforma e leshit qe ka kaluar gjygjtare me pasuri qindra mijra €. Historia ka treguar qe Amerikaneve nuk i plas fare as per ne as per ndonje vend tjeter, ato shohin vetem interesat e tyre.Jane me 10-tra raste ku Amerika mbeshtet Diktaturat per interesat e veta. Ju lutem me thoni 1 vend qe ta kete ndihmuar Amerika per du bere Demokraci funksionale.

 99. Enkeleda Caci

  Cfare Turamisu eshte kjo?🧐Kjo quhet biskota me veze te rrahura 😜😂Pa maskarpone ose krem qumeshti ...

 100. Arold Ymeri

  Sbesoj se e ka shum kohen noizy me u marre ala me ket mhb tjesh e sigurt😂