Kanali i vetëm zyrtar i Xhensila Myrtezaj i cili menaxhohet nga kompania AVD Digital (avddigital.com).
Të gjitha të drejtat e videove të publikuara i takojnë Xhensila Myrtezaj,, të cilat janë të mbrojtura ligjërisht. Videot nga ky kanal nuk mund të kopjohen, të gjithë shkelësit e të drejtave do të ndjeken penalisht sipas dispozitave ligjore në fuqi.
Për çdo informacion të mëtejshëm kontaktoni tek adresa: [email protected]
© 2015 Xhensila Myrtezaj. All Rights Reserved.

 • 10
 • 132 485 018

Σχόλια

 1. Recetat e mija

  Thjesht,bukur shume e bukur kjo keng pa mendjemadhsi 😘🥰❤️❤️

 2. Anita Krosi

  O xhensila kur do na besh nje kenge me besin ❤️❤️❤️❤️❤️Jam e sigurt se do dali nje super kenge 😍😍💋💋

 3. Rainer Oshafi

  Une jam vajz po kam lene emrim e tim vllai Super kenge Xhensilaaa Cfare zeri , cfare muzike, cfare teksti "PARIS" kenga me e bukur ne 2019 !!!! 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 4. Hone Demiri

  😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥♥️♥️♥️♥️😀😀

 5. World TV

  Like kush mendon qe Xhensila eshte kengetarja me e Mir ne te gjithe shqiperin ( Kosove, Mal i zi, Maqedoni edhe Çameri) 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 6. World TV

  Sipas mendimit tim do te ishte nje super bashkpunim .🔥🔥 Elvana Gjata ft Xhensila = 100 M Shikime 🔥🔥🔥❤️

 7. Charlotte Mousewill

  Je suis française et franchement chapeau elle a dead sa j'veux rien savoir ! ✅😭💚

 8. Nonna Nona

  Shum bukur,suksese te metejshme ❤️

 9. nero

  Po ze t'bukur ke o gjeni je yll.

 10. Greta greta

  Bravo zemer Félicitations je t'aime 😍😍

 11. Nigel Romabau

  ♥♥♥♥🌸🌸🌸💗💟💟😄😄😄😄💸💸💸💗💗 😄😄😄😄💗💗💗🌸🌸🌸 Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ngrit prej së vdekuri, për të na e jep jetën e përjetshme. Ai premtoi gjithashtu për të shëruar trupin tuaj. This Is True Love !!! (Vetëm pyetni Atij)

 12. xXAnnAXx xXYoutubeXx

  1 like = 100% shans per te takuar Xhensilen

  1. vinasu maaj

   BEAVO XHENSILA BESI E MERITON NJE SI TI

 13. eduard gjuta

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 14. Natalia Alliaj

  Super so gjithmon

 15. Miranda Krasniqi

  Sa mir

 16. Unicorn Poop

  ma e mira asht cakjo qik

 17. Joan Carlo

  Keng super me pelqen👍

 18. Luljeta Prenga

  Jeni me te miret

 19. Prodromos Peios

  Great song! Love from Greece!

 20. Erjola Rexhepi

  Jemi fansa të tu dhe do të na kishte pëlqyer një bashkpunim mes teje dhe Elvana Gjatës

 21. mar mpk

  Eurovision 2020 xhensila ?? 😍 just perfect

 22. Grasciele viano

  🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷❤❤❤❤😍😍😍 Love

 23. Xhilda Metushi

  Waw 🤩🥰🥰🥰

 24. Olgert Alidinaj

  Te shkojn shume veshjet 💝💜💞💓

 25. Olgert Alidinaj

  Je super xhesila dhe zeri jot i mrekullueshm je yll dhe e bukur gjithmon e bukur 💖💖💖💖💖💖💜💛💛💗💘💘💞💔💟💔💞💘💞

  1. vbddfy euuyt

   Xhesila love you je shum e mir je yll je kac zemer mbardh

 26. Besir Etemi

  Si indila

  1. vbddfy euuyt

   very neic song 👍👍

 27. Estela Subashi

  Super😍

 28. Daniela Dedja

  Nice song but, I hope you create the next song for Montreal, please!

 29. Aishe Zogu

  Nice💖💖💖💖

 30. Ela Ela

  BEAVO XHENSILA BESI E MERITON NJE SI TI

 31. Lumturi Shahu

  Shum bkr ♡♡

 32. Florenc Hoxha

  Je shume e bukur XHENSILA Kush mendon se XHENSILA esht e bukur ??BENI LIKE

 33. jonatas

  A bixa russa, com música tipo reggaeton, na frança..

 34. Bukemedjathdhedomate

  Supozohej te ishe gruaja ime🥺🥺

 35. huttio srreu

  Kenga shum e bukur ! Xhensila kukull ! Zeri ultra ! Ne Paris e kuqja ! 🇦🇱

 36. Erjad Picari

  Sa e bukur kenga

 37. shqipe King

  Te dua shume xhensila love you ❤️❤️❤️❤️💖💖💖💖😍😍😍😍🤩🤩🤩🤩🤩😘😘😘😘 Qika ma e buker ne te gjithe boten je lika kush menone keshtu

  1. huttio srreu

   Jam kurioze te degjoj xhensilen & elvanen ne nje bashkpunim !