Kanali i vetëm zyrtar i Xhensila Myrtezaj i cili menaxhohet nga kompania AVD Digital (avddigital.com).
Të gjitha të drejtat e videove të publikuara i takojnë Xhensila Myrtezaj,, të cilat janë të mbrojtura ligjërisht. Videot nga ky kanal nuk mund të kopjohen, të gjithë shkelësit e të drejtave do të ndjeken penalisht sipas dispozitave ligjore në fuqi.
Për çdo informacion të mëtejshëm kontaktoni tek adresa: [email protected]
© 2015 Xhensila Myrtezaj. All Rights Reserved.

 • 10
 • 158

Σχόλια

 1. llazi ziu

  1 ore kete degjoj😘😘

 2. Tea Zyfi

  Xhisila Myrtezaj me pelqen shum kenget e saj yes 😀😀😀💋💋

 3. Mendis Prizreni

  Asgw Bi

 4. Mendis Prizreni

  Bb Ni

 5. Humaira masood meer

  this song is under-rated.....it deserves billion of views

 6. Bedri Doda

  Love you xhesi my life ❤❤❤❤❤❤❤❤🥰🥰🥰😗🥰😗🥰🥰🥰🎉🎉😍😍😍😍👑👑👑👑👑😗😗😗😗😗🌏🌏😗😗😗❤❤🤩🤩🤩🤩😘😘😘😍😍

 7. Daniel Petrovic

  Alter wie gay

 8. Andi

  💜❤️🧡

 9. realdrawing TV

  Oj budallic

 10. Laura Hazizaj

  2020?♥

 11. Panda Panda

  Kush e ngon ende like

 12. Cristel Itali

  Do mbetet kenga me e bukur 💘

 13. Drini Hema

  😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🥰

 14. Giorgio De

  🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🔥

 15. Mendis Prizreni

  Aw Sh

 16. Mendis Prizreni

  Dsh Dh

 17. Fatmir shabani

  grsel.info/video/binteo/032jpoCEqLGpo3Y.html grsel.info/video/binteo/moycrKinydPFqHY.html

 18. ALBnamik guaci

  KOMBINIM YJENOR I MUZIKES DHE INTERPRETIMIT.

 19. Hawaii Albania

  Sa e bukur eshte kjo kenga me ket te ze gjumi

 20. soni taku

  Te dua xhensila

 21. Rajna Koxha

  Sa bukur

 22. Даниела Гишина

  👌👌👌👌💞💞❤️❤️❤️💞❤️❤️

 23. Hello, It is me !

  🥰😍💃🥰😍💃🥰😍💃 Thank you Xhensila for this production ,you toucht to everybady with this beatiful song !

 24. Boni Hasani

  super keng kjo

 25. Besim Papri

  Eccccc aaaatttttyyyyy me e mira👏👏👏

 26. Ana Qevani

  👏👏super kenge

 27. ironclad warden

  7 same poses

 28. Tela Pasha

  Kengetarja me e bukur dhe me e mira👏👏👏👏💐💐💐

 29. Life Mistery

  Me pelqen Parisi

 30. Majlinda Jashari

  I love you👸

 31. Majlinda Jashari

  Shum bukur xhensila

 32. pietro pietro

  who is here 2020?!

 33. Leonida Vukaj

  Nn

 34. KU Klux Kiu

  U rrit Gjino e kapi fikun tani po vjel doren trete

 35. FeelGood

  magnifique !!!

 36. Mus Sllamniku

  Dua shume xhesila

 37. Behar Balla

  You are the best!

 38. Besim Hashani

  Sa BUKRA OJ xhestika

 39. Kindle Apapa

  2020 kush e degjon?

 40. Alisa Budlla

  Xhensia je talent ska fjal pet te pershkruar🌹🌹

 41. Hidajete Kelmendi

  Ju XHENSILA ,KIDA , DHURATA DORA , VALZA ZHEGROVA , TAYNA ... etj jeni vajzat me te bukurat qe kam par ndonjë herë në jetë I LOVE YOU

 42. FF-GAMER -YT

  super super

 43. Arjan Quko

  Love 💘💘💘

 44. Bajram Bodi

  😍❤

 45. ??

  2:02

 46. terri howard

  kpop reaction

 47. AL ANONIMI

  Lol

 48. Mendis Prizreni

  Dxh Meti

 49. Mendis Prizreni

  Dih Me ti

 50. Mendis Prizreni

  Si pjere

 51. Mendis Prizreni

  Sli Aje

 52. Mendis Prizreni

  Shim Shiu

 53. Mendis Prizreni

  St Ari

 54. Naser Imeri

  celcin e zemres

 55. Naser Imeri

  shum e dua ket keng

 56. Urim Isha

  Une jam nje vajze 12 vjecare xhensila

 57. Urim Isha

  Te duam shume xhensila je shume e bukur shume e mire shume kenge e bukur do i ndjek kengete e tua deri ne fund bravo xhensila je kengtrja me e mire qe ekziston faleminderit qe eksizton ju puthumin shume xhensila ☺💋💞💕💗💓❤💜💙💛👏🌟💫👌👍💧😮😙😗😚😘😍💚

 58. Orlando Flores

  She is one of my favorite Albanian singer she is so beautiful.

 59. Sefetin Demiri

  Eshte shum e bukur 😍😍😍😍😍

 60. Sefetin Demiri

  Si paris eshte xhensila

 61. Lulzim Nimani

  2020 knej

 62. Michael Fury

  😍

 63. Bukurie Xhyeranji

  Kapsjjwqojhd

 64. sardian mezani

  Shumë e bukur je Xhensila🥰🥰

 65. Ema Toska

  🗼

 66. Ema Toska

  🥰😚😘😍🥰😍🥰😍🥰😍

 67. Djana Huli

  Sa e bukur 😘😘

 68. Rita Rona

  Xhensila ma e mira 💛❤❤❤❤💝

 69. Urim Isha

  Bravo xhensila je kengetrja ime e preferuar marshalla si kukull kjo bukuroshe je shume me mire shume e lezetshme xhensila 😍😘😚😗😙😇😮😮😮💧💧💧👍👍👍👌👌👌💫💫🌟🌟👏👏👏💛💙💜❤💓💗💕💞💋

 70. FATA LACI

  9ooooo

 71. Mondi Beqaj

  Kenge shum e bukur dhe nje gjuhe shqipe e paster

 72. Petrit Dakaj

  🎁🎁

 73. Marena Xheja

  Se ti e ke celsin e zemres time shpirt. “”” e cfare do ti nga une do e kesh gjithmon.... se ti per mua je frrymarrje “””❤️❤️❤️❤️you so much 🥰

 74. Zarife imeri Senadsafet123

  😘😘💖💖💖💜💜💜👍👍👍

 75. Zarife imeri Senadsafet123

  👍👍👍👍👍💜💜💜💜💖💖💖😘😘

 76. Zarife imeri Senadsafet123

  💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜👍👍👍

 77. FF FLAVIO

  Like kush e pelqen kete keng

 78. Ledion Shaho

  Mrekulli

 79. jakup billa

  kenget me te bukura i ke ti xhensilsa

 80. Yll Ukperaj

  Xhensila👏👏👏💖💖💙😘

 81. Yll Ukperaj

  Bravo👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 82. Fatjon Isufaj

  Sumë ë bukur

 83. maroje kralj

  🇦🇱🇦🇱👍

 84. maroje kralj

  Love Albanian music 🇦🇱

 85. Xhuljano Gjekaj

  Kengetar shum te fanshem 'xhensila end besi

  1. Xhuljano Gjekaj

   Se do jem per ty Do jem ma ty Do kesh gjithmon☺

 86. Grejsi Dyrmishi

  Zemera ♥️

 87. Agim Shuli

  Te lumte

 88. Redjana Hatija

  kjo kenge me pelqen aq shum sa e digjoj gjithmon

 89. Miraculous Albanese

  Maj 2020!!! Kush e degjon akoma kete super hit ? Kjo kenge meriton te fitoj edhe eurovisionin ❤️❤️

 90. BEARUS

  .

 91. Eva Muca

  Mendoj se nje keng te bukur e ben nje tekst i bukur aq me teper kur pershtatet dhe muzika ....Pirro Çako ia del shum mire me te dyja eshte nje kombinues perfekt i te dyjave bashk ...dhe si perfundim ...nje mrekulli

 92. Parukeri zhaklin

  kenga qe me pelqen me shume

 93. Poduejva Podujeva

  shum bukur xhensil te dua shum❤

 94. Kejsikodra Kejsikodra

  💋💋🌈🌈🌈💝💝

  1. Kejsikodra Kejsikodra

   💘💘💘♥️♥️😍😍💐💐💋💋

 95. Sevdie Berish

  Shum bukur Gjensila❤

 96. Mimoza Shala

  ❤❤❤❤❤❤❤

 97. Meti Meti

  Shume bukur Xhensilaj Myrtezaj LOVe

 98. Bekim Sulovski

  Keng e pavdekshme 🦋

 99. Danjela Subashi

  Super keng

 100. Artur Bendo

  Shummm poesi me domethenje davvero 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🙏🏻