KANALI ZYRTAR I TVKLAN (TELEVIZIONI KOMBETAR KLAN)
Official channel of TVKLAN Sh.a
Televizioni Kombetar Klan
Televizioni privat me i madh ne Shqiperi
Aleksander Moisiu Str. no.97
Tirana 1007, Albania
+35542347805/6/7
+35542347808

 • 66 106
 • 1 195 853 473

Σχόλια

 1. Bhxjx Vjxj

  Trrezikshmit ju sikapni po fukarat se vet jeni hajna

 2. AS ROMA 1927

  Zotni je bravo qe se mohon origjinen po te ishe lindur dhe jetuar ketu nuk do ishe as sa cereku qe je,te uroj gjith te mirat

 3. Johnny Jackson

  Je i madh zotni Drishti.

 4. Alma Opingari

  Parashikim apo planifikim ???????

 5. Aranit Bala

  Bravo te qofte.

 6. Arben lapaj

  O Zot sa kujtie ka nga ai vend, pikerisht aty ne ranen e hedhun, ku kam ba ene ushtrin.

 7. Fadil Fadil

  Brovo je Shum djali mir dhe i edukuar dhe respekte per ty dhe familjen tane

 8. Deshir Qepa balliu

  Ma mer menja KY zotni qe flet kaq Mir shqip per mu KY munt te djejtoj shqiperi ka ment me shum se parlamentari tan te pa aft urime ktij zotniut shqiptar Drishti ju pershendes

 9. molla molla

  Nuk ka faj polcija shqiptare qa bani ju ku kubkub

 10. tan piter

  Ndresa shqipetaret e greqise harrijne shqipen vete😡😡😡

 11. tan piter

  Atje polici fol me fakte por mbi te gjitha thote qe mjeket ankohen per mungese mjetesh....Po ne shqiperi kush thote se ska mjete quhet tradhetar

 12. Leonard Celmeta

  Hallall o shqipe.

 13. Vinny Terra

  Humor ka pas baba ktij’ Zef Deda, po ky as per me mbajt mikrofonin nuk ben. Njeri karagjoz qe del e thon nuk karantinohem, te vij policia te me kapi!!!! Esht kriza me e madhe qe njeh njerzimi qe nga lufta e dyte boterore, ky injorant perdor karantinen dhe virusin per te ber biznes!!!! Thtuuu fare e keqe. Vetem kurva e servila i mbushet televizionet.

 14. Freedom Fighter

  Keta Gazetaret jane ti Qi**e ropt te gjithve te gjithe jane te shitur jane Ku*va ky Legeni ketu na ben si Prokuroria se nga andej i ka ato letra shikoni care pyetjesh me kunj ben. Duhet te rrezojme Qeverine se keta e bene e vrasin e kapin cuna pa lidhje gjynah. Pse nuk kapin Hajdutat e vertete te Shqiperise Sali Berisha,Iliri Meta,Lulezim Basha, e Monika Kryemadhi Edi Rama te gjithe nje Fytyre kane te Qelbur asgje nuk bejne per neve. Te mblidhemi o njerz tani me kete COVID-19 sic po e cojne muhabetin po na izolojne me Zor pa Ushqime pa asgje. Kurva e Hajduta e Tradhetare jane keta Politikanet tone Policia Ushtria Doktorat e Gazetaret te cohemi se ne jemi me shume se keta ti shporrim se vetem se si te Terrorizoini njerzit dine e te na zhvasin e te na vrasin asgje me shume te mblidhemi e ti shporrim te gjithe keta Plerat do ja prishim kete lojen e Capitalizmit.

 15. Viktor Aliaj

  Je i madh, te shkon shum uniforma e komandantit, e me shum gjuha shqipe. Bravo. ...

 16. Riza Çerova

  E paska gjet derri malokut frrok frroku ilaçin! Po re shpetum tashi! 🤦🏻‍♂️

  1. Ardian Zhonga

   Kta tipa duhen cuar urgjentisht ne burg.

 17. shkelzen ndrecka

  Respekte o patriot 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 18. Mimosa Bardhi

  Te embel e ke zerin i embel je djal me edukat i degjoj shpesh kenget e Ervisit bravo te pershendes nga Italia

 19. Mikel Veliaj

  Ik o palaco,ngelet duke llapur.

 20. Tim

  awesome content keep it up

 21. Erjon Demaj

  Ti ore vlla e flet shqipen me mire se Fevziu. Respekt!

 22. Kujtimmema Kujtimmema

  jeni shum te pa qart i ruani privacin sikur esht princesha kalimso

  1. Adela Gjoka

   Hahahaha

 23. Bedri Allgjata

  Kot qe e shohim se nuk ka ze

 24. Hasan Hasan

  IDJOTE TE NXHERESH ZVAR TY MOJ BUCE JEQE DOKTIRET PO LEJN JETEN PER POPULLIN TI I MER LEKET KOT DUKE U HENGER SI QENT ME NJETICTJEYRIN TE QI...A RACEN KUR BO BYTHA JITE POLITIK NA HONGSH K.....N

 25. Hasan Hasan

  IK MOJ BUCE IDJOTE FEMER PLER FEMER JA PO TE OFENDOJ UNE JE ZONJE BUCE PLERE JE I RUFSH TRAPIN JO TA NXJERESH NGA STUDIO LEGENE.

 26. Altin Kurti

  shqitar si dijamanti prefekt zoti e bekoft

 27. Vangjel Alla

  Ky Fullani eshte Gomar i madh ose tip Kali Prandaj tha Kokolari kur e takova per here të pare ne Amerike Mu duk sikur takova Gomarin Ndersa Fevziu komplet Gomar i rendomte

 28. LABI NGA VERIU

  Ato dyja jan binjake gje??

 29. Aferdita Lisha

  Ka lindur ne Amerik dhe e ka mesuar kaq mire gjuhen e nenes, bravo ketij dhe prinderve .

 30. Alexandro Rivolta

  Fatkeqësisht bota do të vdesin nga inioranca.

 31. Paris

  Te gjitha perralla aman 🤦🏻‍♀️

 32. Bledi Garo

  2 topa muti qe vetem din te hajne e te dhjesin..fajin e ka çani qe na ncjerr kta psiqik

 33. Dr Ze

  🤲🤲🤲🤲🤲🤲Zoti ju ruajt

 34. Hasan Hasan

  DJALI NULLLLLLLLL.VETEM E KA MENDJEN LEK LEK LEK.SKA RESPEKT DHE DHIMJE PER NENEN

 35. Jonida Musaj

  Bravo pz rrespekte per ty 👏 jam i sigurt se je shum krenar qe flet kaq mir shqip zoti u bekofte 🙏

 36. Ilda Baba

  Na pse Gjigandi deshte tu bllokonte licencen disa gazetarve ...sa turp ...per kto shpifje ...

 37. Hasan Hasan

  O ZOT SA TE MIRE JENI TE DY AMON KUR THONI JO MI NONE NA KUJTONI FEMININ DHE STILIN E TE FOLMES NONAVE GJYSHEVE TONA BATUTAT E PARA 90.Qe perdorni te atij brezi.💝💝😂😂😂 Jeni.NJISHHHHHHHHHHHHHH PA FUND.

 38. Ciro Denesi

  Po to nuk kan respek për as ni!!po kush jan to PD LSI. Turp të keni!!po ta din nuk keni për të fituar as një vot !!! Halbak 👎👎😡😡😡..

 39. Grisela Schumann

  TE ISHIN NJERZIT TE GJITHE SI GERARDI DHE SONILA

 40. Kleo Feza

  Or profesor ropqir i merr sdudentet kastile sa per ti puth do te qihen ropt ne pidb ti sje perfesor ti qe per te qir gocen or mam qir

 41. Muran Trupja

  Kta duhet me i quajtur patriote Shqiptare te vertet, Respect.

 42. Ilda Baba

  Te lumte goja .🌈🌈🌈🌈

 43. Albana Sylshabanaj

  Bravo te qoft qe e flet gjuhen e prinderve aq mire.i kemi ne shtetet fqinje dhe vin tre kater her ne vit ne shqiperi e nuk mujn me fol fmia dy fjal shqip

 44. Viktor Hida

  Nuk do kaloje shume dhe do te shikoni se populli i zgjuar i kosoves do ta vendose Kurtin ne qeveri me shumice te pa diskutushme, ata e kane kuptuar lojen e piste te gjithe partive dhe tradhtine qe ata vazhdojne ta bejne nen driten e diellit, koha eshte dhe flet per Albinin ,poshte pro shkit bashke me shkit.

 45. LUPEN

  qouni mor popull se kta jan kafsh neser mund ti ndollin nji te afermi tuj,te marrin jeten ca qej e shaka me uniform shtetit ,kta ja kafsh jo njerz,si mund denosh nji njeri me probleme mendore pa kry as nji krim,e po tkrynte krim ka institucjone te rjera qe duhet tu merrnin me kyt njeri te shkret qe e vrat.zoti ju paft qa bani zoti ju gjykoft per krimet qe po bani

 46. fatmir kuco

  FEVZIU MER NE INTERVISTE NJÈ KOMANDANTÈ POLICIE NÈ SHQIPERI TÈ SHIKOJME SI DO FRÝHET SI KAPOSH DETI 😂😂😂

 47. Safet Veizaj

  Shkecetare 20 vjecare????turpi I botes,shqiptari paska dal ma I forte se shkenca me e perparuar,

 48. Ornela Cobaj

  Te filloj .perseri viti nga fillimi se shume boshlleqe pati ket vit...termeti vurusi

 49. Agostin Marku

  Respekte e admirim per personalitetin tend ,per punen tende ,per ruatjen e gjuhes shqipe .Nuk e beson ndoshta por jam emocinuar dhe me jane mbushur syte me lot sikur te ishe person i familjes time .Urime, urime,urime e respekt te pa fund.

 50. Bledar Luta

  Te qoft hallall atyrve prinderve respekte dhe vetem respekte

 51. Toni 007

  Respet te rujt zoti

 52. Alma Dobroshi

  Njeri i mrekullueshem.Respekt👍

 53. Flora Lleshi

  Brravooo nje djale si ti duhet te jemi krenar.lum familja qe te ka. Fliske tamam gjuhen e nenes.. zoti te ruajt ore djale.🇦🇱✋🙏🙏🙏🙏. Po sa djem, te mire ka Shqipnia.

 54. Michael Willard

  Te nderuare kjo eshte e verteta pse nuk perparojne shqiptaret . Kjo eshte kupoljaaaaa elite e tiranes qe kane qejfe dhe enderrojne te kene ate qe smunden . Pse theme Shife kete majmune bythelepires te marshallit cdo gje Munde ti thuash por gazetare jo 😂Tani me thoni mua Cfare shkencetaresh jane keto dy ordinere 😂pra Enderra me sy hapure por vetem per opinionin injorante .

 55. L C

  Piku??? Kurves??? Hajde injorance hajde!

 56. Vangjel Frroku

  STOP GOJAT E LIGA

 57. hyseni bini

  Allahi te rujt !!!

 58. Vangjel Frroku

  HERO NE KRYE TE DETYRES HERO PER GJUHEN SHQIPE SHEMBULL FRYMEZIMI PER TE GJITH RESPEKTE

 59. Ergys Halilaj

  Hahahaahahahahah super super

 60. Oltion Mushi

  Bravo Na nderove!!!!

 61. Oltion Mushi

  Rrofte Shqipja

 62. The Human

  O zot mba dore ishalla iken sa me shpejt kjo koler

 63. Michael Willard

  B fevziu nje bythelepires I marshallit hajdute ordinere gazetare pordhace

 64. Michael Willard

  Tjeter crook 😂😂😂😂😂😂what a shame this fellas like him destroyed the world of finance .

 65. Edi Ninika

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 bravo zoti e ruajt Shqiperin dhe Shqiptaret kudo jane bravo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱👏👏👏👏👏

 66. Alb Alb

  Po lereni keto fjal boshe nuk ka vakcin per ket Virus ende ne krejt Bot nuk mujten gje t’bëjnë per Vakcina e lere ne Virusi deri ta ben veten kot do kemi por shpresoj te kalojm ket veshtersi me pak pasoja ne Njerz Zoti i ruajt kudo qe jan 🙏😷😔

 67. Shpejtim Kastr.

  Shume bukur flet shqipen..por inatosem kur shohe prinderit shqiptar qe emrojne fmit Giovanni..franqesko apo deklarohen qe jan italian ..

 68. Mos e Harroni

  EDI TË LUTEM MOS LUAJ NGA VENDI I PUNËS RRI NË TELEFON MBAJ NJA DY SEKRETARE MOS IK MË NË PARLAMENT SEPSE PO E DREJTON MË MIRË NGA SHTËPIA .PĒR MENDIMIN TIM EDHE PARLAMENTIN DUHET SHKRIRË FARE ÇA PO NA DUHEN ATA DEPUTET AMAN . BËJ LIGJET VET SI TË DOJ TRAPI SE DO JETË MË MIR PËR POPULLIN ,MOS LUAJ NGA VENDI PUNËS OK .

 69. Dik Demali

  Ramë bagla i delev, ty duhet me qillim dhe oligarkev te tut LSi qe jeni 95% te pa aft per Udheheqesi shteti. Me Ju fut ne mesin e Corona Virusin 19 , per nji jav te mbyllur ne dhom. Qe ta kuptoni se qka jeni i bër Popullit. Ashtu edhe partit te kosoves , te gjith ata Hajdut qe u bashkuan ta rrezojn Qeverin. Te gjith jeni te njejt, Hajdut te korruptuar, dhe e keni gjakun grykesin e Esat Pashes Toptani. Ju e shiteni vendin per karrika dhe vjedhje Populli Shqiptar. Ju duhet te Ju futen ne llogoret e Enver Hoxhes, qe e hasmoj Shqipetaret , sikur Hitleri Hebrejt.

 70. Funny Channel

  pjesen mo t bukur kur thot n fun qe krenohem qe jam shqiptar . edhe pse ka lind edhe esht rrit n amerik ju e keni pre

 71. Mos e Harroni

  DJAL KING KA LEZET ME PA DHE ME DËGJU , FYTYRA E TIJË I TREGON TË GJITHA ÇFAR DO TË THOT TË RRITESH ATY KU KA SHTET DHE KULTUR , PRA NGA KULTURA E SHKODRES NË KRYEQËNDREN E KULTURES SË BOTËS . PO TË ISHTE NË SHQIPËRI 2 VITE DO PUNONTE MAKSIMUN SI POLIC SE KËTU DUHET TI KESH 7 TESETA PARTIE PËR TË REZISTUAR NË NJË VËND PUNE .

 72. Juli Juli

  Per sa i perket europes ndaj shqiperia nuk kan ndonje mendim te mire . Eksperienc personale ne aeroport in e vienes ku me ndaluan se kisha ne cant rroba me shum dhe mu desh te paguaja 25€ dhe sa pa pashaporten time gjeja e pare qe me tha (shqiperia mafia mafia mafia) . Shtanga nga ajo qe degjova dhe se harroj ate dite. Le te bej mire sa te doj shqiperia nofken mafia e ka mbi kok.

 73. Made in lazarat Detroit

  Respect

 74. Stari Sheu

  Po pra u bane edhe doktorr .talll bythen . Pse more keshtu po kryhen hallet eeere😂bukuri shume hajde tietri😂cekja 2😂

 75. It Al

  Bravo i saket kur flet

 76. Najada Matraxhiu

  Rramushi eshte analfabet.

 77. Curraj Eperm

  O zoti te ruejte u bafshe hise e madhe qenke shqiptare i vertete rrofte shqiptaria. Me te vertet perfajqeson intelektualitetin shqiptare dhe malesore nje tefolur perfekte dhe i lindure ne amerike me pase ziti intelektualet shqiptare si e kan per mburrje te flasi nje gjuh te huej ja si esht shpipja e vertet ministrat shqiptare s din as shqip em em em lefin si qenet podiumeve te msojn nga ky jo perqartes shqipfoles po shqiptar i vertet ky eshte ok shembull

 78. Najada Matraxhiu

  Jane jo realitet ne tokat tone do ti kemi dhe nishe kabanjenje.

 79. A R

  Burr langaraq. Kot thone, do korresh cfare do mbjellesh. Ky ka mbjellur vetem te keqe ne Shqiperi dhe se ka gjetur gje.

 80. Alush Velia

  Brovo pershendetje nga New York shqipe respect 🇦🇱🇺🇸

  1. ani aniy

   Bravo pri shipnie

 81. Kangora Nakamotohina

  Hi Blendi! Shikoni si flet ky djale, thjeshte, sakte, bukur sepse ka te verteten me vehte, flet gjuhen e nenes, jane te gjitha te verteta ato qe thote dhe si ajo e mbremshma POLO..... TE lumte more djale per guximin dhe vertetesite qe the, gjendja eshte sh.e renduar. Z. Blendi ke to informacione te sakta ju duhen, (jo si ajo POLO) e mbremshmja.Pershendetje nga.BOSTON. 👋👋

 82. 19 98

  🔝🔝🔝

 83. Funny Channel

  na e rrenqethi mishin oficeri

 84. Andrea Monti

  Finalmente una persona seria, il nostro paese ha bisogno di persone come lui.

 85. Tani Tani

  Bravo or patriot qenke burra zotni

 86. The Human

  Bravo I lindur ne USA dhe e flet shum bukur shumica e shqiptarve ne amerike femijet flasin shqip bravo prindrit qe I edukojn femijet te flain shqip edhe anglisht prandaj o shqiptare kudo qe te shkoni gjuhen shqipe mos ta harroni

 87. Playgames24

  Dmth kur te dal nga kjo situate Shqiperia taksat per bizneset dhe shqiptaret do jene me te larta per shlyerjen e borxhit me pak fjale

 88. Renald Renald

  Krenari Te pershendes

 89. klodi lako

  Turp per injorancen ndaj dy mencurive qe I njeh bota..(komentet negative) Duket qarte se nuk I kuptoni , prandaj ndroni kanalin e shikoni si pastron shtepine Monika...

 90. Unlock D

  Ky nuk pat as pik humori besa as gjuhen se kuptoj as gege as toske. As pike kreativiteti dhe ky personazh tenton te talle personazhe qe jane shume me larg se ky . Ky skeq shume i deshtuar do ishte ne rregull po te bente me qesh . Ky skeq kishte qellim talljen direkte jo artistike . Ju jeni thjesht njerz te deshtuar qe tentoni ti ulni njerzit duke share . E qe besa ti flet per Ramen po rama pos qe eshte nja 100 her me i dishum se ti eshte edhe 100 her te tjera me artist e humorist se ti . Ndersa kjo kurva nje artikull qe i shkrujti alketa vejsiu fluturuan duke kercnuar qe te heq artikullin .

 91. Hatixhe Haliti

  ZOTRIA E komentoj , një fakt, QE SHQIPRIA MANAXHOHET SHUMË LET, PER SITUATEN AKTUALE EKONOMIKE. RESPEKT SHUMË ZOTRI. QE THONI FJALË TË MIRA PER SHQIPERIN. KJO KA VUAJTJE, ME SHUM SE ÇKEMI PARE , ME SA PO SHOJM , NUK DO TE KALOHET LET ,PER VARFERIN E NJERZIMIT . PO MOS E PAÇIM RESK. FEJZIU ,I KA MARE ME RRADHË, SHUM NJERES ME POTECE ,DHE ME ZEMER TE MADHE, KA PERVOJE ,PER KETE PUNE, POR KUR DO E BEN . EMISJON ME I NDJEKUR , NGA PUBLIKU SHQIPTAR.

 92. Onufri onufri

  Te thoshte nje komandant ne shqiperi ska mejete mbrojtese jo kshu po ashtu..e kishen fluturuar nga puna..

 93. DD S

  Rrnosh sa malet milic shqyptar 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🦅🦅🦅🦅🦅

 94. Onufri onufri

  👐👐👐

 95. A Zhuta

  Merira me RIfin respekt per muziken e bukiur dhe te paster shqipe qe perconi jeni te pa zevendesyeshem jeni yjet e muzikes respekt dhe shum me fat qe ju njoh.

 96. Landa Memia

  Zoti te dhente shendet dhe jete Qarte thjeshte dhe saket Me djem si ti krenohen emigrantet 👍🏻

 97. Pranvera Kurti

  Sa fantastik. Si nuk e tha nje fjale Anglisht, vetem shqip. Bravo!

 98. Estefano Estefano

  Ati palikarit 🤣🤣 lyjani dhomen andej nga pecini se e meriton ky far dajali o te hupt rraca per mashkull te hupt.

 99. Sadri Kortoci

  3;00 Gazetaret e quajne vjedhje SPEKTAKOLARE ne vend qe te quajne dicka te shemtuar e quajn spektakel ,ky eshte mesazhi qe ju japin shikueseve .

 100. John Seca

  Injoranca eshte me e rrezikshme se Covid 19 . “ ende jemi duke e studiuar “ si bejme keto RN qe kan ngel pa pune sikur jane shkencetare drejtuese ne CDC .