VIZION PLUS ka filluar transmetimet e para në vitin 1999. Objekti i televizionit është ushtrimi i veprimtarisë Radio - Televizive, i cili konsiston në krijimin e një rrjeti me një shtrirje në të gjithë vendin si nëpërmjet mbulimit direkt të territorit të Republikës së Shqipërisë përmes frekuencave digjitale ashtu edhe nëpërmjet mbështetjes me median rajonale me shpërndarje, nëpërmjet valëve si dhe kabllore. Vizion Plus ka ushtruar aktivitetin e tij i liçensuar si Televizionit Satelitor Kombëtar, ku më pas në kuadrin e digjitalizimit, me vendim të AMA-s, datë 26 Dhjetor 2016, Vizion Plus merr liçensën si Televizion Kombëtar Privat Digjital Tokësor.

 • 67 086
 • 455 663 600

Σχόλια

 1. Eriselda Kushta

  😂😂😂

 2. Cappo Cappoo

  Bravo Klosi meriton shume ,ndersa aj tullaci nje bythqim

 3. Elmas Berat

  Realiteti..... listat e borxheve👍👍👍

 4. Elmas Berat

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 5. Sabire Prenja

  une jam Jani vij nga cerma qytet nga Lushnja po si nuk e harrove njer kte mo Jani

 6. Ap eiron

  Rama ik

 7. Ap eiron

  Rama kanceri ik

 8. Absolute Videos

  Sa shum ngjan me shpat kasapin tajsoni 😂

 9. Muki Peja

  OZOT 100 vjet jetofsji bashk jarabi mashalla zoti jubekoft ju besoj gzimin qe keni se un 16 vjet skum pas po tash kam 2 djem binjak

 10. Arjan Leka

  ShBA te investoj ne Shqipri Kina po investon ne serbi dhe greqi Amerika duhet patjeter ta bej

 11. illyrian eagle

  Vdekje serbve

 12. Nedzat Kazani

  Ndoshta ky Peza paguane per ata qe do ti çoje Rama ne gjykaten kushtetuese se futi 2 miljone Euro ne banke per nje vite dhe per kete ai duhet te jete ne burge.

 13. Nedzat Kazani

  Po ty Tako pse fute hundet te mbrojshe Ramen çfare konflikti ke ah sigurishte ate te perdhunimi.

 14. Beso Aliaj

  Big like

 15. Lola Sinani

  Zoti ben mrekulli,,shendet e jete te gjat yjet e vogla

 16. Magbule B

  Allahi javruajt Jet te ghat e Fat ne jet

 17. Behar Zeqiri

  O ky Seka vendin Politik po ;naj b,, politika shqiptare Tani shum Keqe

 18. Melinda Nikolova

  Mashalla zoti ti ruajte femite

 19. Jeta Jeta

  2019 e kam pa e sa Kem kesh 😂😂😂

 20. forza Napoli

  Tantissimi auguri ❤❤❤

 21. Fiori Foco

  Kamshpresa gjethmonnnnn

 22. maria dimitri

  Monika debile mos dil me !!!

  1. marko pepellashi

   maria Ilir mutan nuk e merr njreri seriozisht

 23. olti vl

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣👏👏👏👏

 24. NANENNEGOP PARTIVE

  Ti je kokerr kari te qifsha familjen

 25. Timur Lengu

  Po ky peza me cfytyre flet per ligj kur ka nje milion dollar mbi kurriz shemtire dil nga studio perjashtaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

 26. Melisa Kocaj

  Ca fytyre shikoni buzet

 27. Pllum Tabaku

  Omg

 28. Pllum Tabaku

  Haha sa gallat🤣🤣🤣😂😂😂😂😂🤣🤣🤣

 29. Pllum Tabaku

  Kush e don ate police debile do me u martu

 30. Ali Dauti

  Po ik o plako se te jan tha berthangat sje ti qe drejton ket pun po shko e futja naj birr.

 31. Marjan Semema

  Ore dakort nqs kto kan gabu te shpallen non grata (te pa deshirushem) por besoj qe me nn grada do fillosh nga greqia atje ke mjaft e nga serbia

 32. Timur Lengu

  Spartak jepu ndonje batanije te ngrhoen me gjithe drejtusin e emisionit se ju ka ngrire nofullat.

 33. Lefi Sallata

  KY do ta haje dysh

 34. AL Mafia

  ventem Avokat ngjela flet gjera fiks ashtu si jan keta te tjeret flasi sikur jan tap me raki .flet Peza lepirsi i edi rames hajduti ca behet keshtu me kete shtet

 35. Hoxhaj Ilda

  Cuditem per care paragjykojn disa kur eshte humor ska pse tu vi keq kur respekti eshte reciprok ne jet nuk viet vetem nena viet familja gruaja e femija se ka dhe nena se po i perjetojm vet ne ditet e sotme kto gjera mos pakenaqesit e vjerrave sa jep aq merr respket me shum ska

 36. Melisa Kocaj

  Shurr je vet hahahahha

 37. Tika Caushi

  Shum te vegjël jeni

 38. Henry richard

  MIRE E KA BASHA ,,,, RAMA DUHET TE IKE ,,,, POR JU : SALI MILLOSHEVIC FAMILJARISHT, META MONIKA SIHANUKU,,,DUHET TE HAPESH GROPE DHE TIU GROPOSESH TE GJALLE ,,,,,,

 39. Sala Trepca

  Mashalla Ishalla ju rriten me Shendet e Ymer te gjat Bashk me Prinder Zoti jau paska plotsu deshiren shyqyr 💜💜💙🌹

 40. Melisa Kocaj

  Un jam kurv ate e di un hahahhah

 41. Mikel Lole

  Nuk të plasi për shqiptarë ty jo,por për xhepin tënd mendon se do të ndjekin ty u velën njerëzit më broçkulla nuk harrojnë se sa ke vjedhur apo të gjithë atë pasuri e ke me djersën e ballit

 42. Genci Vlore

  Like kesaj i thone mbahu per lesht te bythes .Te tjera te tjera.

 43. Lumturi Agaliou

  Shum e bukur

 44. Anton Chekhov

  Hahahaahaah zot na ruaj..tani do vesh ne te mones o ilir meta

 45. Molla Molla

  Faleminderit shpirt

 46. Roze Dell

  Bravo Zote Ilire ju duham shume!! Ai I shemtuare te qerrohete nga Vendi yne

 47. ilir daka

  Po e paten Bo veten keta ndyresira tregoja vendin se Boll po tallen me kete popull Duke mbrojt nje qeveri te korruptuar

 48. ILikePepe

  Marshalla ti keni me jet e shendet

 49. Gjovalin Delia

  Te lumte Ilir se eshte si Rama

 50. Gjovalin Delia

  Zoti ta prifte mare Ilir Meta se ku eshte si Rama

 51. orgest vila

  ilir mos e shto zullumin se do e hash

 52. Elda Dora

  😥😥😥😥bravo bravo 😥😥

 53. edi keri

  Luft horrash dhe sorrash, turp po injorojn popullin Shqiptar.

 54. Milena Mingo

  Shkoni sa bukurr haa

 55. Kuku kuku

  Rama sic e vuri ta heqi boll ka vjedhur pronen publike dhe te popullit ik o like se boll na fike ik ik

 56. Majlinda Shehaj

  Bravo ju qofte. Jeni yll. Jeni super.

 57. mirela aliaj

  ahahahahahahahahahahaha,n muoioooo , me lotttt grupiiiiiiiii

 58. Valentina Meho

  Je si shpirt

 59. Rezearta Sala

  Bukur por ne edicionin e pare ishin shume me te bukura shtepit

 60. Julia norvegji

  mashalla

 61. Femije Sinani

  Elhamdurilah prej Allahut ☝️🙏🤲😇😘💋🌹

 62. Brajan Hasani

  Marshallah ti keni me jete te gjate ymer e shendet ti fali zoti

 63. Edo Zemra

  Ktij sika hije pozicijoni Presidente ska Prezenc, ,eshte emru nga Rama gabme ,qa mei ba Rames,as per nder sja din hajduti(iprfolun publikisht)) Rames,👍👍

 64. Moza bravo Shehu

  O njerez kto mir thon per ate qe mendon per shqiprin shqiptaret po ikn kinezet do vijn se tha le te ikin infermejert se i mar infermjer e doktor ne kin ky esht edi

 65. Taulant Deda

  Duet ta Fhrasi edhe Ermali

 66. maria dimitri

  O Meta , o hajdut , kriminel ,gjakpires i popullit shqipetar !!!!

 67. Flovjan Prenga

  E bane Edi bravo

 68. Bledar Valisi

  Karin kari ju qifsha ropt me gjith kete shtet

 69. Ela Ela

  Hahahahaha po' na bejn bordello ne autobus sa te forta mos vdeksh kurr zarb e dreqit 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 70. Ela Ela

  Hahahahaha kukumjack shiko punen tende

 71. Meto Meto

  Zot i madh realitet i shqiptarëve 😥

 72. Vojsava Bici

  Tju rrojne zemer me jeté te qjate

 73. Vojsava Bici

  Shum. Bukur me.3yje

 74. Eristela Llojko

  Bravo Anxhela me thjeshtesin tende kudo si ne GRsel eshe ne emision. 😍 Te uroj shum suksese zmr ❤🌹

 75. Silvana Sollaku

  Emozioni te forte i ndjen kur behesh nene me jet gjat engjej

 76. kurt prenga

  ILIRT META DHELPRA E SHQIPERIS HAJDUT ORDINER < DEL E THOT MONIKA KA BLE PALLAT ? KUSH JAN HAJDUTAT KTU ????

 77. Ela Ela

  Hahahahaha

 78. Zonja nga Tirana 123

  Agron llaka mos vdeksh kurr je i pa par

 79. Alexandra Maria

  Po ky kujton se USA jane engjej harroi sa luftra Kane bere me dokumenta fallco te cia ata duan te fusin duart per te kontrolluar jo per te bere drejtesi por per te bere neser cte duan

 80. artiola Tocka

  Kjo eshte 💕💕

 81. selo shqiptare

  Ozote 😢😢😢😢😢☝️🤲🤲🤲qfar e gezimi inshalla zoti egezon gjdo prinde edhe motren time

 82. selo shqiptare

  Allahu mbi gjitha ju bekoft me tre engjullitt lutem zoti qe ti gezon gjdo prinder mefemi ashtu edhe motren time qe 22 vite martes nuk ka femi akoma☝️🤲🤲🤲

 83. Hshs Bsbd

  marshalla Allahi i rrit me gjith t mirat e ksaj bote

 84. Hanife Musa

  Zoti i bekoft. Te ken fat shendet dhe jete te gjat o engjujt shqiptar. Dhasht zoti te vije ne pushtet pa hajdut dhe rrugen tua bejn drite. Shume shume fat.

 85. Ledina Myrtaj

  Tajson yll👑❤

 86. erald kola

  Asht doktor ky mor injoranta

 87. Loal 22

  Taipi eshte i madh 👍😁

 88. Loal 22

  😂😂😂😂

 89. Iris Abazi

  Sa delikate me fmit ..kshtu duhet te jene te gjith prindrit se femite jane nje dhurat .

 90. Iris Abazi

  nje enderr qe po e jeton ...sepse nuk e besonte ,me fat...nje mrekulli.

 91. Iris Abazi

  T,ju rojn.... jete te gjate!!!

 92. Dava May

  Te uroje te gjithe mirat dhe botes dhe ubafshine 100 vjeqe dhe zoti te. Ndihmofte per te ti Rriture beju u forte se pune ke

 93. Linda Linda

  Allahi ti rujt allahi i bekoft alllahi osht shum i madh mashallah

 94. Lili Adamo

  A ka turp xhafa qe flet ne tv kur ai ka vellain ne Burg per droge

 95. Kopil Infinit Albania

  Fakke Ju Shitbia 🚫🇷🇸🚫🖕🏼🖕🏼

 96. Aj Baba

  O zot Qfar mrekullije ❤️❤️💙

 97. Vjollca Taci

  🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 98. marsida metaj

  Betohu Betohem per koken e babit"❤"o zot me lot bravo Agron e qan rolin e anes😂😂😂😂😂😂😂😂🥰🥰🥰🥰

 99. Klajdi Alisja

  Ce eshte kjo cilter ja ben Aneja😂😂😂😂😂😂

 100. Klajdi Alisja

  Aneja dhe Xhevoica ne autobus 😁😁😁