Kanali zyrtar i BES KALLAKU-t. Ky kanal menaxhohet nga Folé Publishing. Kopjimi i videove apo këngëve prej këtij kanali është i paligjshëm dhe të gjithë ata që e bëjnë këtë pa leje do të ndjekën penalisht sipas ligjeve në fuqi. Te gjitha të drejtat e rezervuara BES KALLAKU & Folé Publishing 2019 © & ℗.
Official GRsel channel of BES KALLAKU. This channel is managed by Folé Publishing. Copying videos from this channel is unlawful and all those who do without permission are subject to be penalized by the law. All Rights Reserved BES KALLAKU & Folé Publishing 2019 © & ℗.


Connect with FOLE PUBLISHING:
[email protected]

 • 47
 • 154 259 458

Σχόλια

 1. edmond keci

  Je imodh respekt🥂🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾

 2. Xon Ramazon

  Na ke bo krenar neve katurave

 3. Dona Mitro

  Mos te ishte Besi so ishte perfekt po ky legen ska lidhje me muziken dhe prishi ritmin komplet

 4. Slim Jones

  ♥♥♥♥🌸🌸🌸💗💟💟😄😄😄😄💸💸💸💗💗 😄😄😄😄💗💗💗🌸🌸🌸 Bazuar në dashuri vetëm. Perëndia dërgoi Birin e Tij, Jezu Krishtin të vdiste në vendin tonë. Ditën e tretë u rrit prej së vdekurish. Tani, edhe pse vetëm Jezu Krishtit. Perëndia na ka dhënë dhuratën e jetës së përjetshme. Ai do të shpëtojë dhe shëruar ju, në qoftë se ju t'i kërkoni.

 5. Frances Bartholomew

  Zemer I heart this❤❤❤

 6. Mixalis Kexagias

  τέλειο τραγούδια

 7. Maltina Bela

  😂😂😂😂

 8. Helen

  Vedaaaat Muriqi 💛💙

 9. fuck you

  Po ska regjizor filmash qe n shqipri qe bejn kte lloj filmash.. sps ktu behen t gjith regjizor.. film vk pa asnje lidhje..

 10. xhulian simoni xhulian simoni

  Subscribe 🎶🎶⚡️🎶⚡️🎶❤️😍💕😎 bes kallaku

 11. Nea Bobi

  Sa shum qe e shijoka ky imbroja cdo moment te kenges👌👌😂💕💕

 12. sweet girl

  Shum super keng

 13. anna ana

  shoqen nuk e ke 🤔👌👍

 14. Artin Arti

  GEZIM...POR JO EKZAGJERIM....DASMAT SHQIPTARE PO EKZAGJEROHEN NE MAX.. DUHET ME MOR KREDI NE BANKE.PER TE BO DASEM...TRE FUSTANE NUSJA.TRE KOSTUME DHONDRI...MAKINA A DUHET TE JETE TIPI I FUNDIT MERCEDES...ORKRSTRA DHE KENGETARI DUHET TE JET VIP. DHE TA PAGUSH 10 MUJ PERPARA...MBAS DASMES...FILLOJN DHE BOJN HESAPET E BANKES.. DHE FRYJN SYT...ME PAK FJAL 1 MARTOHET DHE 200 TERBOHEN....GEZONI DHE MARTOHUNI O SHQIPTAR...MBAS MARTESES...DO KENI NJE RRUGE TE GJATE QE NUK MBARON KURR...

 15. Xhulia Robi

  Habitem me kto komente te cpifura..un jetoi jashte vendit..dhe kur i shikoi ne rrietet sociale kenaqem..jan te dy si cift puntore..shum te thieshte..habitem sa ambicie kan njerezit..

  1. Kela Kela

   Xhulia Robi avash mi Xhulia se dhe un jasht jetoj prej 28 vitesh po di dicka qe droga ne shqiperi te beka rregjizor

 16. Drake Idol

  Besi qe kur ke ik nga portokallija je bo bajat fare ndersa djali tjeter ka nje ze te mrekulleshem

 17. Алия Кадырбаева

  ❤️❤️

 18. ilovelinux

  Nuk shof naj gja t re, skifter ktu, skifter te portokallia, skifter atje, shum bajat.

 19. UÇK-JA E PEJES

  Shummm iqart imbro manaj

 20. A FatNigger

  0:53

 21. A FatNigger

  1:00

 22. Harilla Ceka

  Ooo ylla

 23. A FatNigger

  0:54

 24. valbona malaj

  🤣🤣🤣🤣🤣 Braviii 💕💕

 25. Erisa Alushi

  Po

 26. Kosovarja Ks

  Si kange romesh mu duk melodia.😚

 27. elena elena

  imbro mos ndigjo car thojn vetem vazhdo oo sherbet jashaaaa imbro te lumt goja