Top Channel është një televizion kombëtar i pavarur, sinjali i të cilit shtrihet në të gjithë territorin e vendit. Top Channel është i pranishëm me sinjalin e tij në të gjithë Europën, përmes platformës Digitalb si edhe në Amerikën Veriore permes 2 platformave IPTV, TVALB dhe Shqip TV.
Top Channel u themelua nga Presidenti i ndjerë i Top Media, zoti Dritan Hoxha në 30 korrik 2001, duke patur që në fillim të tij, një objektiv të qartë, për të qenë televizioni i të gjithë shqiptarëve përmes trekëndëshit: informim, argëtim, edukim. Një synim që Top Channel është përpjekur ta realizojë ditë pas dite, me profesionalizëm dhe cilësi, çka ka bërë që televizioni të konsiderohet nga të gjithë tashmë si media më e madhe, më e rëndësishme dhe me e ndjekur në vend dhe në hapësirën mbarëshqiptare. Nisur nga cilësia e lartë e programeve informative, argëtuese dhe edukuese, shumë shpejt nga data e krijimit të tij Top Channel fitoi betejën me konkurrencën duke thithur audiencën shqiptare. Që në viti

 • 110 363
 • 1 642 007 617

Σχόλια

 1. Titanic Titan

  nuk po shoh asnje panik por thjesht po spjegojne gjendjen e krijuar nga masonet&iluminati dhe se ushtaret e tyre nga presidentet por deri tek kelyshi me i vogel i parlamenteve boterore jane pjese e kesaj loje dhe vdekjeje te mbjelle qellimisht ne emer te satanit te zi....ku eshte perhapja e panikut ketu???askund thjesht duan te na gjunjezojne dhe te na komandojne ne menyren e tyre djallezore,,dhe nese ne nuk bindemi nje epidemi tjeter e ka radhen por me vdekje prurese se kjo qe aktualisht eshte tani mes nesh...nuk pushoj se luftuari kete qe po mundohen te realizojne ai sekt satan,,do te bertas perhere sa te kem frymen...hajdeni te me arrestoni o bythqira qeverritare gazetare dhe police te bindur te trembur dhe te joshur nga djallezia e tyre....Zoti i lartesuar do triumfoje dhe mos u tremb o njeri,,por thjesht ruaju !!!

 2. Glauk Zoto

  Eshte 1 Prilli Sot! Kujdes!

 3. Adonia Vukaj

  Po sa te mira jeni ju 🥰🥰

 4. Albania Ilirian

  Sa pidha te bukur keto qe te dyja shume pidhe

 5. ilir Shqiptar

  Alban Dudushi rraca me e poshter e Shqiperise! Go to hell!

 6. Gg Gg

  Ky bushati eshte i shitur !

 7. enver hoxha

  Po shqiptaret ne poloni kush do i mari ?

 8. Titanic Titan

  nuk po shoh asnje panik por thjesht po spjegojne gjendjen e krijuar nga masonet&iluminati dhe se ushtaret e tyre nga presidentet por deri tek kelyshi me i vogel i parlamenteve boterore jane pjese e kesaj loje dhe vdekjeje te mbjelle qellimisht ne emer te satanit te zi....ku eshte perhapja e panikut ketu???askund thjesht duan te na gjunjezojne dhe te na komandojne ne menyren e tyre djallezore,,dhe nese ne nuk bindemi nje epidemi tjeter e ka radhen por me vdekje prurese se kjo qe aktualisht eshte tani mes nesh...nuk pushoj se luftuari kete qe po mundohen te realizojne ai sekt satan,,do te bertas perhere sa te kem frymen...hajdeni te me arrestoni o bythqira qeverritare gazetare dhe police te bindur te trembur dhe te joshur nga djallezia e tyre....Zoti i lartesuar do triumfoje dhe mos u tremb o njeri,,por thjesht ruaju !!!

 9. Albanian Forever

  Turp per ata femije qe ke ti o nene. Sic te kane lene ashtu i lenshin dhe femijet e tyre

 10. Donika Selmani

  Ne shqiperi e ka kap mbar

 11. Edi edi

  Ky professori shum modest. bravo kto njerez te till i duhen shqiptarve.po ky koqja qe mundohet me Bo trallallà me kto dit te veshtira per klikime e per pare Kurr mos u ngopshin .ky tipi si njeri Publik qe esht duhet mendoi per ato njerez qe skan me cfar te ushqein femiet .ky e Ka kollai me njoft piperon se i Ka te gjitha munsit madje munt ta vizitoi edhe mshpi doktorri. Futja 1tralala or Mik mase vjen nji dit soit tuj e politiqenve gazetaqenve te boheni njerez

 12. Nicola Piacentini

  Ju jeni palaco, jo gazetar, faji keni dhe ju zonja Eni ne stafe therrisni kta persona

 13. Xhem Rrustaj

  Bravo bash ma kujtuat rregjimin e xhaxhi Enverit arrestohen dhe burgosen njerez qe gjoja po perhapin panik tashme gjith bota e ka kuptuar kush e krijoj ket virus , prandaj mos denoni njerez te pafajshem por denoni vrases dhe trafikanta droge ,po ke te denoni me par , a kujtoni se populli nuk e din nga erdhen makinat dhe shtepit lluksoze miljona ...............por mos u merzitni se do ua marr Korona.

 14. The truth

  Rama berthama, hajduti psikopat drejton shqiptaret, mjere shqiptaret ne dore te kujt kane rene,

 15. Dardania Iliria

  Po si ka mundsi që vetëm vrer vidhni ju të PD-ës . Femër e ndyrë

 16. Titanic Titan

  nuk po shoh asnje panik por thjesht po spjegojne gjendjen e krijuar nga masonet&iluminati dhe se ushtaret e tyre nga presidentet por deri tek kelyshi me i vogel i parlamenteve boterore jane pjese e kesaj loje dhe vdekjeje te mbjelle qellimisht ne emer te satanit te zi....ku eshte perhapja e panikut ketu???askund thjesht duan te na gjunjezojne dhe te na komandojne ne menyren e tyre djallezore,,dhe nese ne nuk bindemi nje epidemi tjeter e ka radhen por me vdekje prurese se kjo qe aktualisht eshte tani mes nesh...nuk pushoj se luftuari kete qe po mundohen te realizojne ai sekt satan,,do te bertas perhere sa te kem frymen...hajdeni te me arrestoni o bythqira qeverritare gazetare dhe police te bindur te trembur dhe te joshur nga djallezia e tyre....Zoti i lartesuar do triumfoje dhe mos u tremb o njeri,,por thjesht ruaju !!!

  1. Dardania Iliria

   Po po me kto karlliqe meru ti . Satani leshit

 17. Lili Adamo

  Il ore gagacununu hhhhhku Mer vesh ti nga mjekesia hhhhhhhhhh CFA te la mbetur ne gryke

 18. Edi Elezi

  Ik ti moj laraske se ste beson njeri grua idiote

 19. Armondi

  To

 20. Edi edi

  Spo kuptohet ky lloj gripi gjith kto shkenstar gjith kto shtete te fuqishme spo gjejn dot vaksinen apo nje ilac qe tpakten ti perafrohet ksai pandemie .po na bon pershtypje qe esht dicka me e Fort se pandemi

 21. Alban Gjeka

  Po per termetin a e pyesni edi ramen ... apo i hengren leket 😡😡😡😡😡😡😡

 22. Edlira Aliaj

  Kush meno se Kimikati osht me i miri te bej like

 23. Darjan Gabriela

  Panik i pari asht rama i futi tmerrin shqipris

  1. Toni Toni

   po pse te futi panik Rama juve ..pse mori masa te menjehershme ..po kur ju nuk do beheni njerez .jo ..vetem te shani Edi Ramen .

  2. Dardania Iliria

   Ju ju ësht bo menja RAMA RAMA edhe ngjum e shifni .

  3. Dardania Iliria

   @13 24 mir e the

  4. 13 24

   Darjan Gabriela po pse i futi tmerrin Shqipris ? Se mori masat qe mos tperfundojm si Italia e Spanja ? O vlla nuk po rrim me shpi as per Ramen as per nji tjeter pervecse per tmiren ton,tfamiljes dhe shoqeris ku jetojm.Tpershendes 👋🏻

 24. Edlira Aliaj

  Kimikati esht me i miri

 25. Funny Video Funny

  Ligjet e njejta me ato te enver hodhes

 26. Tim Gilmond

  Ti falenderojn spijut

 27. Hell Boos

  Deri ne 1950 ne greqi ne shume vende u fliste shqip po shteti grek i detyroi te flisnin greqisht.Kurse poshte akropolit eshte zona plaka qe ishin plakat qe thurnin bluze corape keto i thone te gjithe arvanitasit te cilet akoma dhe sot flasin shqip.Po dhe rreth e qark athines jane arvanitas pra ku jane greket se ka vetem arvanitas bullgare rus turq Arab ku jane pra greket ........?

 28. mirela daci

  Duke mos u kujdesur per kto vlera te jashtzakonshe qe vetem ne e kemi fatin ti kemi..nuk kujdesemi edhe per veten ton jemi te pa dukshem te perpire nga kjo erresire e mendjes.

 29. Denis Hackaj

  I paske fikur vallain do behet populli bashke ti ndihmoje nuk do ti lejne te vuajne

 30. Albania Tube

  mu rengjeth mishi shume u emocionova

 31. Alfred Bengasi

  Po cfar thoni kur po niset tani mua nuk me japin asnj informacion kur niset

 32. Dc Alb

  Tendera qrropt mos lini gje pa ndruar dhe kete nje vit qe jeni ne pushtet rripeni mire ket popull dele

 33. Tim

  great content I loved it

 34. Mirsa Mirsa

  Video pa ze

 35. Valbona Mehilli

  Bravo

 36. Hell Boos

  Pra shteti jone ka arkeolog per thesare dhe jo per historine tone kjo i tregon te gjitha.Dhe nji gazetar po na meson historine tone jo se kam dicka me Marinin po shteti dhe jo vetem ky po cdo mashtrrus qe kemi pas na ka mor pasurine tone dhe historine tone qe e kan manipuluar si ti doj qefi por Marin urime per gjithcka qe ben per popullin shqiptar ...........Flm

 37. mirela daci

  nuk mund ta besoja qe ndihma e shqiptareve mund te kaloj edhe pengesat me te ndryshme per te mbijetuar..kte e boni vetem ju ...jeni me ne per te treguar ju edhe ne qe nuk i trembemi asnje veshtirsie para ndihnmes qe japim. me kurajo.

 38. Agron Fari

  Prej sa kohësh kishin ngecur atje?

 39. Lek Toma

  Hahahs me qeshe edhe gomarie meten si morte Pilli

 40. B. Bytyqi

  Per here te pare ne tv shqiptare u vallzu dhe kendu per kosoven, flm grupi suksese te pafundme,ju dua 😘❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ 3 here e shikova mes loteve

 41. korca

  Ti nuk di shqip!jo te besh kenge!Ke zene nje akord edhe te duket vetja instrumentist,shko mbushu idjot.

 42. Big Mean

  A jeni n karatin qa Pune thu o quk

 43. Amos Pashaj

  njeri me bisht hahaha

 44. Ilda Baba

  Bravo .🌈🌈🌈🌈🌈🌈

 45. Nevila Cullhaj

  3 cuna ne itali sikur 20 € ne muaj te dalin plake è keqe

 46. Nevila Cullhaj

  Plake ekeqe

 47. Xhem Rrustaj

  O te keqen mami sa mir e paski parapregatitur shum mir e recitove me pak gabime po mir .

 48. Claudiu Popescu

  Shum mir zoti kryeminister po me drita cfar kishe . Atyre qe ke rrth tavolines besoi se nuk ekan problem gjysmen e rroges dhe po te mos ja jepje per nje vit ata cerrat e tu sekan problem po me miletin e varfer ca pate

 49. JAGILUTRA EL

  TAN DIMRIN SRA NJIHER ,SA HINI PRANVERA RA 2 HER.BUKUR BOLL❄❄❄❄❄

 50. LAC Vegas

  Sa admiruesa paske Vliaj, hahahahaha

 51. Adrian Barami

  Ene zvicer Vera dill asht

 52. Florian Shkreli

  Deri dje ishin Ldk-ja te mir, tash na dolen Tradhtar.Zotri Bushati jeni nje analist shum i respektuar,mirepo po shum po ja huq koheve te Fundit.Per keto dy satelitat e Thaqit mo spo flas,se jan me vul.

 53. Feride Feri

  Këto analiza pse nuk njihen në kartelë personale të çdo pacienti po na çojnë të laboratori qendror kur këto tek çekamo jan te sigurta

 54. Alban Goranci

  Bushati deshiron te gjeje qime ne veze. Akti duhet vleresuar si nje akt human, i cili tregon se shqiptaret nuk harrojne te mirat, madje ndermarrin veprime fantastike ne momente kyce. Ne kohen kur shtet me te fuqishme Evropiane kane harruar Italine, i gjendet afar shqiperia, me nje gjest te madh duke marr parasysh fuqine ekonomike te saj. Prandaj duhet duartrokitur e gjitha kjo.

 55. Tim

  great content you deserve more views

 56. Feride Feri

  Jam një pensionistë nga Durrsi ju pershendes me qen se jetojmë në një luftë të egër pa armë dhe duhen zbatuar rregullat që kan vendosur në ardh të par çdo njeri duhet ta doj vete dhe familjen e të kundërt do mbrosh të tjerët rreth teje në kemi shum nevoja pikërisht un dua të bëj një vizitë tek dermatolog si të veprojë se me kan dhen alergji dorezat i jam drejtuar nr jeshil dhe nuk përgjigjet njeri vetëm muzikë pres pergjigje

 57. Tim

  cool video I loved it

 58. zerdox _resyla

  O top Leshi zerin ku e keni apo ju ka then rama vidjot i jepni pa ze

 59. Unknown Page

  Mooos, na i lat pa buke ministrat 😭

 60. mrylli1234

  kush e di te verteten, por nena jetoka ne shtepi te mire

 61. Trendelina Muca

  Me vjen shum keq Po shpejt harrohen ,puna e Tyre sesht vlersuar as,dhe njeher nuk e besoj we te mbaj premtimin ,Po shkojm me pun me nje stress te par

 62. Gjergji Prifti

  so e mban kjo tok akoma sali berishen anti shqiptarin me te rrezikshem ne histori te shqipris ?

 63. Bartolomeo Bartolomei

  Edhe bora mungon shipni 🤦‍♂️

 64. Emma Meqemeja

  , 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 65. Ema İrmet

  Zemra e motres. Bravo xxx

 66. E.S gaming Tv

  Ooo akoma nuk e keni kuptuar qe jan te gjitha te pergatitura!!??

 67. Thaci Fife

  Po gjer ki te drejt ne kosovaret erdhem ne shqiperi ju na mirpritem zdota harrojm kurr per jet falemderit shqiperi po tash kta te mdhajt i kan fajet

 68. Irfan Shehu

  Ky nuk eshte bushati, por bosh- ati

 69. Arsid Naksi

  Panikun e sateme panik hapni ju qe Allahu ju sharroft faren Ja Rabi

 70. leo leonid

  Po pse je tu rrejt se 50 po a ke aj quni 43 vjec😒😒

 71. Daut Selami

  Mos vall sot është dita e renave 🤣🤣🤣

 72. Sefe Binaj

  Po por Edi Rama ka derguar Pompista sa turp n.q.se Italy e kupton kete

 73. Ahmet Dervishi

  Përderisa politika hajdute shqiptare hesht,fashizmi grek,nuk ndalet,punon!

 74. ardit bushi

  Me 10 gjysme rrogash don me rregullu shqiptart . Jeni shume deluzionale Si staf bashk me priresin e persosur efendi rama

 75. Juli Hoxha

  Bravo djale

 76. D D

  Albin Kurti + Mic sokoli = SHQIPTARI

 77. Ergi Hoxha

  Pershendetje te gjith shqiptaret kudo qe jane. Me vjen shume keq per ca njerez qe komentojne ne menyre barbare. Zotrija ne fjale eshte infermjere, dhe per te mbajte familjen, te punosh nuk eshte turp. Ne itali nuk futesh dot pa u pervu. Njeriu lufton per veten deri ne vdekje, Jo te gjith mund te behen me shkolle direkte mbas gjimnazit. Kti I lumte ka punu dhe Ka marr shkollen, Jo si ca shurra qe hapin kembet dhe I hyn gjeli per nje dalje ne blloku. Une nuk e njoh zoterine ne fjale, me vjen keq kur shikoj komente urdinere. Une mbaroba shkollen ne Toronto naten punoja me kamion mbeturinash te qytetit. Dhe nuk u perbuza. Me shqiperi duhet te merresh me droge qe te zesh nje te dashur. Shikoni trarun qe ju kan zan syte dhe pastaj flisni per te tjeret, respekte per doktorat, infermjeret ato na sherbejne. Rrofte shqiperia.♥️❤️💖🙋

 78. Luan Bisha

  Jo mo jo ka efekte dytesore demton edhe zemren te pakten ketu ne spanj keshtu thon mjeket !?

 79. Ida Selenica

  Te gjiths ato fjal qe than jan genjeshtra se po te filmoj kamra brenda esht ku tjerret qameti kushtet jan skandal pislliku fillon qe te administratori se puntoret nuk kan faj

 80. Gjergj Marku

  Dhe ne puke.

 81. ilioni tv 777

  Fvhjee

 82. Gjergji Prifti

  Kosova esht e shkeputur prej serbije nga Usa e jo nga komunisti pionier Albin Kurti. nuk mundesh dot ti Albin Kurti ti kalama aventurier mos te degjosh aleatin e egzistences se kombit Shqiptar qe te shpetoj jeten prej serbis qe ter popullaten Shqiptare te Kosoves ta perndoqi ne Shqipri, e masandej Usa ta bombardoi Serbin dhe i coji perseri ter Shqiptaret e Kosoves ne Kosov ne shtepit e tyre.

 83. Gjergji Prifti

  Serbet po ferkojn duart. Kurti Haradinaj Meta Saliu dhe mediat opinionistet analistet e tyre ne Kosov e Shqipri po paguajn militantet e tyre te bejn komente ne portale e ne fb duke mbjell anti Amerikanizem te Shqiptaret. po akuzojn Ameriken se punon kundra Kosoves dhe pro Serbise.

 84. Ylber Xhafa

  Duhe me i fut ne nje kafaz dhe celsin ta hedhesh

 85. Bekim Hamza

  Gjermania diell e koh e bukur

 86. Ylber Xhafa

  Sipas kety re gazetarve keta mjek dhe infermier kan shku per qef thini mendies o gazetar shpetar se po na qisni deficit

 87. Nazife Sulollaraj

  Sa gjunha skan buk të han more kurse populli ka lek e ka buk e mjer në 😡

 88. Titanic Titan

  sa shume po talleni ju o pidhmotrash me njerezit,,,zvarre zvarre do e coni ujin ne aren tuaj...dhe ju o robqira media jeni pjese e kesaj lyre,

 89. my name

  Po ky pse flet si kalama apo i duket akoma eshte ne rolin e Nasi gjymit. Nusja qenka kinge dhe shume e thjeshte.

 90. live life

  O Albin mos e merr me qelbësirat se të bëjne pis.

  1. Avni Hajrizi

   live life 🤓🖕🖕🖕

 91. Leonard Abazi

  Pse marrin dhe rroge ministrat 😂😂😂😂 une kujtova se paguhet nga tenderat

 92. Bilbil Muca

  Luboja eshte gungull i ritiri ne hije vete brapsh flet ku pestimist i lindur

 93. bangtan sonyeodamn

  You can find ARMYS everywhere

 94. Ari Sarande

  Fytyra e LIGESISE se Kombit Shqiptar Edi Rama..

 95. Julia Tirane

  Ky ka per borxhe ta qije Zahon ne Bythe per pak hapje bythesh..ose propagande.. LIGESI E GJALLE

  1. klauzer

   Sh e ver8 sma cip edi rama

  2. Ardian Zhonga

   O Julia sa kohe ke pa u qire?

  3. Ari Sarande

   Fiks e ke thone.. 👍😘

 96. Mr. Unknown

  Death to Albania

 97. Lumturi Vela

  Ne Gjermani nuk numurohet mire numri ka vdekje me shume

 98. Tetova TV

  Dhe në tetovë bie

 99. fier amsterdam

  Gje e bukur.

 100. Viktor Aliaj

  Te lumt edi, presidentit preja te gjith rrogen, ska nevoj ai, ka florin e vjedhur. Jepu fukarenjve qe skan te hane.