Al Pazar - Vjehrrat - nuset - 2 Nëntor 2019 - Show Humori - Vizion Plus

Vizion Plus TV

Vizion Plus TV

768K προβολές439

  www.vizionplus.tv
  albanianpazar
  alpazarvizionplus
  vizionplustv
  VizionPlusTV
  VizionPlusTV
  Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.

  Δημοσιεύτηκε στις Πριν 15 ημέρες

  Σχόλια

  1. Melisa Kocaj

   Un jam kurv ate e di un hahahhah

  2. Jeta Gashi

   😅🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  3. mimoza shyti

   Hahahaha

  4. zeshkan shpresa

   ☺🤭☺🤭☺🤭☺🤭🇱🇷🇱🇷🇱🇷🇱🇷

  5. Zani Gjyli

   Hhhhhhaaaa je 1 Agron llaka

  6. Bekim Hamza

   Aman se po plakesh dhe do rrijm pa humorin tent

  7. Klodiana Laraku

   Mos vdeksh kurr o Agron se na kenaq cdo te shtun👏👏👏

  8. Nerenzi Nere

   Mos vdeksh kurre Zoti Agnon na kenaqe ❤❤

  9. Ali Sejfuli

   K

  10. Sweety-Besa Stockholm

   AHAHAHAHHA

  11. lention tzengo

   hahahahahah vdiqja se qeshurit

   1. lention tzengo

    @Milena Mingo ok bora

   2. Milena Mingo

    Ma qujn bora ti kam fb olta lipo Shikom a tje

   3. lention tzengo

    @Milena Mingo mir flm po ti? po jo letoniz moj milena se na drove emrin, ledion me quajn

   4. Milena Mingo

    Un nga pg ti

   5. lention tzengo

    @Milena Mingo pershendetje milena

  12. Ridi Kula

   Ne 100 fjale 200 jane fjale banale,turp...

  13. Hashim Demaj

   Sa shaka e bukur

  14. Sadete Lacaj

   Bravo

  15. Eli Ademi5

   O shum shum talenta na knaqte

  16. Damjan Damjan

   Si e ka emrin kjo aktorja??

   1. Dorina Biba

    Inva Gashi

  17. tosi inter

   Agron je njeshi me kete rolin e Anes. Kete video me shume se 50 her e kam shkuar. Jam nga Kosova dhe vone kam fillu me perciell Rolin e Anes dhe qdo dite i shikoj videot e tua.

   1. Milena Mingo

    Tosi ckemi

   2. tosi inter

    @marsida metaj ❤❤🇦🇱🇽🇰 Duhet te jemi nje se vetem me fjale flasim. Por qe ka parregullsi te mdhaja, ka !

   3. marsida metaj

    Respekte per ju Kosovar🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰👏👏👏👏👏👏👏👏💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗

  18. Nice Man

   Respekt per artistat al pazarit

  19. Luljeta Dervishi

   😅😅😅😅😅😀😀😀😀😀😀👏👏👏😘😘😘😘

  20. anonim un

   😂😂😂😂😍

  21. Nevruz Koci

   Agron je i papar

  22. Lenca Dobra

   hahahahahhaha lot

  23. Fatima Sinaraku

   hahahahahahaha me lot 🤣😂😂😂je i pa par Agron 😘😘😘😘🤗

  24. Sure

  25. Eliona Baraj

   O zot sa e mir qe asht Aneja

  26. Eli Ademi5

   Edhe kjo artiste e madhe e agron llaka artist

  27. silvana cekrezi

   Hahaha 🤣🤣🤣

  28. Anna maria Gunaser

   Je i madh Agron Llaka te ndjekim gjithmone pershendesim nga Franca🤣🤣👏👏

   1. Mimoza Sinanaj

    Uuok

  29. Amir Veseli

   Nder epizoda met tmira e Al pazar 👌👌🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤

   1. marsida metaj

    Po ke shume te drejte episodi me i bukur 👏👏👏👏👏👏👏👏

  30. Agron Cuka

   Shum e hukur haha

  31. nino Kapllani

   GONI HAHA🤣🤣🤣😂😂😂

  32. Baci Sinaj

   Kujdes kur ngrini kembet se do ju dal nami. 🤣😅😊😜

  33. N Agduw

   Sa te shkon o agron si ane e si fiqja me lot lum si shqiptaret qe te kane e per humorin qe ben🤗

  34. Blerta Prifti

   😂😂😂😂 i papar

  35. Rivida Sulejmani

   i loveeeee it soo funny GONI HAAAAAA😍❤❤💓💓💋👍👍👍👍😂😂😂😂😂😂

  36. Marina Ntr

   😁😁😁😁😁😁

  37. Teuta Halili

   Ohoho i lumt vjeres 👍👍👍👍

  38. Franc Saraci

   😂😂😂😂😂

  39. Mr Bean Bean

   Sa i papam eshte agroni mbi 100 her e kam pare vetem une megjithse eshte fjalor pak kontrolluar

  40. G Ch

   Γιατί είναι στις ελληνικές τάσεις;

   1. Anastasia Kara

    Gia na rwtas esu

  41. Elona Barbullushi

   😂🤣😔😂🤣😂🤣😂🤣😂👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👍🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟💎💎💎💎💎💎💎💎

  42. Rovena Kallmacaku

   O zot me lot 😂😂😂😂 ❤❤❤ Zoti ju bekofte 🙏🙏👋👋👏👏👏

   1. Erind Sela

    5 t5d0gp7yolo liuyàfrŕm? Y0 pPl

  43. July Hoxha

   I beri te gjitha kurva

  44. Monica Avocone

   Kete humor duan shqiptaret thashetheme

   1. Florian Kaci

    Monica Avocone ti cfar humori do

  45. Luiza Konica

   Jeni treshja më e mirë e humorit.Bravo..Po çe do na kanë hequr Vizionin nga TV dhe sdimë ku tu shofim.Megjithatë urime.

  46. Dervishi Albana

   Jeni shumë të mirë.Urime.

  47. Rreze Dervishaj

   💖💖💖

  48. Aretina Kamberaj

   Super e bukur

  49. Eliona Shehu

   Ne publike ka dhe femij...dhe ju sì aktora qe beni vetem fjalor bordellesh flisni ....cfare kulture i jepni atyre femijve????ju dhe ATA prinder qe i sjellin aty!!!!!

   1. ThatGirl

    Eliona Shehu prandaj aty eshte then (te pakten ato here qe kam qen une) nuk lejohen femijet. Eshte program per +16

  50. Re ni

   Edukata 0 shume fjale te pista femijet degjojne keto e behen te paedukuar !

   1. Re ni

    ThatGirl Televisioni shqiptar vetem telenovela Turke gelosi e vrasje ne dashuri skeçet banale fjalori i piset pa lezet !! Femijet nga ne te medhenjte qe mesojne edukimin menyren e foljes per te bere nje te ardhme te mire!!

   2. ThatGirl

    Re ni po ti e di cfare degjojne neper kopshte e shkolla femijet? Kari,pirdhi,te qifsha ropt...hiqe dhe nga shkolla femijen. Bythe e mut e thone te gjithe

  51. tha eprepe na hsouna edw

   Dy aktora fantastik

  52. Adela Ada

   Mos vdeksh kur Agron llaka i madh jee

  53. Haxhi Aliaj

   Haxhi aliaj nga gjermani Jam nga Kosove

  54. Haxhi Aliaj

   Hahahahahaha eheheheheheheh o ti qa tu keshe bre Respekt nga vllazrit motrate nga shqipria shum humori i mir edhe i bukure Respekt

   1. Sadik Shala

    Jpsol i

  55. Filoni Fidani

   Me.fal.Agron....nuk.te.ka.hije.te.vishesh.si.gra..ok

  56. Mirela Hoxha

   😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  57. Anna Rizai

   #25 στις τάσεις ... Να μαζευτουμε οι Αλβανοί της Ελλάδας παρακαλω😂😂

  58. Urim Avdiaj

   😂😂😂😂😂😂😂

  59. FOR LIFE

   UAAAAAAAA SA KAM QESHUR. VDIQA 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  60. Eli Ademi5

   Talent i madh