Bes Kallaku ft. Imbro Manaj - Ca mke bo

Bes Kallaku

Bes Kallaku

1,2M προβολές939

  𝗙𝗢𝗟𝗘́ 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
  ____________________________

  𝗕𝗲𝘀 𝗞𝗮𝗹𝗹𝗮𝗸𝘂 𝗳𝘁. 𝗜𝗺𝗯𝗿𝗼 𝗠𝗮𝗻𝗮𝗷 - 𝗖𝗮 𝗺𝗸𝗲 𝗯𝗼
  ____________________________
  ✔️ Did you subscribe to 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨's Official channel? 👇🏼
  ► smarturl.it/SubscribeBESKALLAKU
  🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
  ► fanlink.to/CaMkeBo-online
  ____________________________
  🎵 Music by Edlir Begolli
  🎵 Lyrics by Bes Kallaku & Edlir Begolli
  🎵 Produced by Bes Kallaku
  🎥 Video By Adi Grishaj

  ✔️ Published by 𝗙𝗢𝗟𝗘́ 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚
  ____________________________
  🎤 Connect with 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨 :
  Instagram ► bes_kallaku
  🎤 Connect with 𝗜𝗠𝗕𝗥𝗢 𝗠𝗔𝗡𝗔𝗝 :
  Instagram ► imbromanajofficial
  🎵 Connect with 𝗘𝗗𝗟𝗜𝗥 𝗕𝗘𝗚𝗢𝗟𝗟𝗜 :
  Instagram ► edlirbegolli
  🎥 Connect with 𝗔𝗗𝗜 𝗚𝗥𝗜𝗦𝗛𝗔𝗝 :
  Instagram ► adi.mov
  ✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘́ 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚:
  Instagram ►www.smarturl.it/FolePublishing
  ____________________________

  ℗ & © BES KALLAKU & FOLÉ PUBLISHING. All Rights Reserved.
  #beskallaku #camkebo #folé

  Δημοσιεύτηκε στις Πριν 16 ημέρες

  Σχόλια

  1. Bes Kallaku

   ✔️ Did you subscribe to 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeBESKALLAKU 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fanlink.to/CaMkeBo-online

   1. Edmond Ujupaj

    Bes Kallaku Warte das die Leute die das wieso nicht

   2. Ervin Mile

    Shbur bravo

   3. Enki Kola

    Je i papam o Bes kallaku Tqofte hallat se je njeri i persos Trujt zoti🙏

   4. sinavera love d Kurti

    Elvira musiko

   5. Altina Kadriaj

    Bes Kallaku oo

  2. edmond keci

   Je imodh respekt🥂🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾

  3. Dona Mitro

   Mos te ishte Besi so ishte perfekt po ky legen ska lidhje me muziken dhe prishi ritmin komplet

  4. Slim Jones

   ♥♥♥♥🌸🌸🌸💗💟💟😄😄😄😄💸💸💸💗💗 😄😄😄😄💗💗💗🌸🌸🌸 Bazuar në dashuri vetëm. Perëndia dërgoi Birin e Tij, Jezu Krishtin të vdiste në vendin tonë. Ditën e tretë u rrit prej së vdekurish. Tani, edhe pse vetëm Jezu Krishtit. Perëndia na ka dhënë dhuratën e jetës së përjetshme. Ai do të shpëtojë dhe shëruar ju, në qoftë se ju t'i kërkoni.

  5. xhulian simoni xhulian simoni

   Subscribe 🎶🎶⚡️🎶⚡️🎶❤️😍💕😎 bes kallaku

  6. Nea Bobi

   Sa shum qe e shijoka ky imbroja cdo moment te kenges👌👌😂💕💕

  7. sweet girl

   Shum super keng

  8. anna ana

   shoqen nuk e ke 🤔👌👍

  9. Drake Idol

   Besi qe kur ke ik nga portokallija je bo bajat fare ndersa djali tjeter ka nje ze te mrekulleshem

  10. UÇK-JA E PEJES

   Shummm iqart imbro manaj

  11. Harilla Ceka

   Ooo ylla

  12. valbona malaj

   🤣🤣🤣🤣🤣 Braviii 💕💕

  13. Erisa Alushi

   Po

  14. Kosovarja Ks

   Si kange romesh mu duk melodia.😚

  15. elena elena

   imbro mos ndigjo car thojn vetem vazhdo oo sherbet jashaaaa imbro te lumt goja

  16. Jetullah Beha

   brav

  17. Henri Shera

   super keng

  18. hekuran krasniqi

   Shume kenge e bukur sikur te kishte dal ne vere kishte me qen hit veror

  19. gewrgia Μρτλ.

   Zjarrrrrrrrrrr

  20. Daniela Veliu

   ❤😘

  21. Leandro Leo

   👏👏✌

  22. Simona Cali

   👏

  23. Foto Geni

   Sa njolla paska videoklipi

  24. ada ada

   🔥🔥🔥🔥🔥👌

  25. aldo goguja

   👏👏👏💋💋💗💗💗💗

  26. Aferdita1982 aferdita

   Very good song!😍❤💛👍👍i love albanian songs!

  27. Violeta Hoxha

   per 1 jav fiksimi im😁🍅

  28. Emanuel noku

   👏👏👏

  29. Ernim Rexhepi

   Rrespekt Per Adi Sy Bardhin e Llak si gjithmon Te lumt imbroo si gjith i pa par je te lumt

  30. Besnik Hoti

   B*R*A*V*O ♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡ Ishalla per djith mon keshtut kendon

  31. sinavera love d Kurti

   Elvira

  32. Arjela arjela Arjela arjela

   Kush duron mamin tani gjith diten d degjo

  33. Ola Hoxha

   Super👍👍💋

  34. aluis dora

   1:30 😂😂😂

  35. antonis soutas

   Τι μαλάκια είναι αυτό

  36. Mp3_lyrics _edits

   🍅🍅🍅🍅🍅🍅🍅🍅🍅

  37. Bruce Lee

   Bullshit !

  38. Kristina Kristi

   Waw ca bashkpunimi bravo cuna😍😊

  39. Valmir Ramizi

   Sdi kush i ka than kti Besit qe din me knu kti as humori si shkon

  40. Е Лтон Овда

   suksese besi sikur domatja zemres lle ibro manaj je nish😍😍😍😍😍

  41. Ana Ana

   Bes Kallaku 👑

  42. Ana Ana

   Imbro Manaj 👑👑

   1. Sin Sin

    😂😂😂

  43. Erjon Fetai

   Hahahaha ju lumt goja cuna zjarr tirona 😉😉😍❤

  44. Erdoita Doci

   🔥🔥🔥🔥🖐🖐🖐🖐🇮🇹🇮🇹

   1. Nade dimitrova

    PoLand :D

  45. Alma Muskaj

   Hahahha e pa par

  46. jeta jeta

   Kenga shum ebukur po me vjen qudi sa shum qe ngjajn si dy motrar libohova sikur ika bo nje baba urime bes sallata tu perzi gjaku keq me romet shum mir hallall jake mar doren tallavas 🔥👍👌🔥

  47. Elen Laert

   Naze madhe je👍👌👏💎💐🧿🙏

  48. Indrit Diti

   Ca mke bo moj,ca mke bo😀😀

  49. Xhensila tor

   Goc e madhe je 😂 💕💕

  50. rosela sela

   Aman o besi ishe mire humorist tani e ke ekzagjeru pak si shume aktor kengtar pfffff

  51. Etleva Xhika

   Ca na ke bo ti me kte kenge 😍😍😍😍😍

  52. Florinda Lleshi

   😃

  53. Mos pyet kot mos pyet kot

   Zjarr ca mke bo me kte kong ❤❤ super

  54. verona pazka

   Shka spo bajka njeriu per pare.. Po ti besi lidhje per me kendu as rappovat nuk ki... Po kur njerzit te ngojn dhe ju pelqen pse jo... Per mu devenitiv katastrof palidhje tedyt edhe aj magjupi tjeter se po kendon tallava bash katastrof!! !

  55. Nita Tresa

   1

  56. Nita Tresa

   Njesh je njesh

  57. Nita Tresa

   Ca mke bo moj ca ke bo

  58. Alma Dervishi

   Mandi Nishtulla 🤣🤣🤣🤣

   1. çun kurbini

    Vllai mandit per babë hahahahahaj

  59. ILLYRIAN SON

   0:16😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  60. NARES

   grsel.info/video/binteo/xqubeJecxJO3YpQ.html