Gafa në “Air Albania Stadium”, ja çfarë u ndodh tifozëve

Top Channel Albania

Top Channel Albania

17K προβολές17

  Akoma pa filluar ndeshja akoma , ka ndodhur një incident në “Air Albania Stadium”, ku ka pasur me sistemin e vaditjes në lagien e fushës.

  Dy nga hedhëset e ujit, siç shihet edhe nga foto janë shumë afër me tifozët, dhe lagin ata që gjenden në tribunën pas porte.
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on GRsel Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

  Δημοσιεύτηκε στις Πριν 27 ημέρες

  Σχόλια

  1. M Z

   😂😂😂 jemi ma te miret!

  2. krassoffiziell krasniqi

   rroft shqipja me rrema 🔴⚫❤ Rroft shqiptaria ❤🔴⚫👌👐

  3. Fadil Gjana

   Rraca me e keqe rraca franceze,gjithmone na kane luftuar,s na kane dashtur,rrace e degjeneruar nga te bardhe ne te zi ...

  4. DataVanKult

   Shume mire paskane bere. Ndonje tull te fluturonte nuk do ushte keq jo. Hajd para laci