PINAR ŞENOL İLE ŞİRKET GÜNDEMİ l KARİŞ-KAD

Business Channel Türk TV

Business Channel Türk TV

146 προβολές0

  Business Channel Tv'de yayınlanan PINAR ŞENOL İLE ŞİRKET GÜNDEMİ programı sizlerle
  İletişim:
  Yapmış olduğumuz programda Kuruluşunuz, Hizmetleriniz, Gelecek ile ilgili planlarınızı stüdyoda konuğumuz olarak anlatmak ister misiniz?
  Ayrıca Programı hazırlarken size sormasını istediğiniz ve vurgulamak istediğiniz hassas soruları bizzat sizden istiyoruz ki izleyiciyi hem aydınlatalım hem de sizin başarı öykünüzü ekrana getirelim. Bunu yanı sıra sizler de işiniz ile ilgili detaylandırmak istediklerinizi ve alanınızda sizleri farklılaştıran yönlerinizi ekranda aktarma imkanı elde edeceksiniz.
  Eminiz ki Sizin de programımızda mesleğinizin püf noktalarını geniş kitlere aktarmış olacaksınız. Programla dostlarınıza, müşterilerinize çocuklarınıza, küçük bir hatırayı başarı öykünüzle birlikte aktarabileceksiniz. BUSİNESS CHANNEL kanalımız bir iş-sektör kanalı olduğu için iş dünyası tarafından izlenen kanallar arasındadır. Program esnasında Firmanızın unvanını ve iletişim bilgilerinizi de yayınlayacağız. Böylece sizi seyreden İzleyicilerden yeni müşteri portföylerine sahip olabilirsiniz. Bu da sizin için yeni bağlantılar yeni fırsatlar doğuracaktır.
  BUSİNESS CHANNEL TÜRK
  TURKSAT 4 A
  Frekans = 11794 Mhz
  Sembol Rate = 27500
  Polaruzasyon = H
  FEC = 5 / 6
  Konuk Olmak İsteyenler.
  İLETİŞİM :
  MAİL : businesschannelturk@gmail.com
  TEL : +90 212 425 95-98 Faks : 0212 580 88 82

  Σχόλια