Portokalli - Episodi 5, Sezoni 32, 03 Nëntor 2019

Top Channel Albania

Top Channel Albania

408K προβολές249

  Cabaret Show "Portokalli"- Sezoni 32 Programi “Portokalli“ është spektakli më i madh i humorit në Shqipëri. “Portokalli” nuk ka të bëjë aspak me agrumin e njohur “portokall”, por me ngjyrën portokalli të semaforëve të rrugës. Kjo lidhet me realitetin shqiptar i cili shpesh duket si një makinë e ndaluar në një semafor të mbetur me ngjyrën portokalli, gjë që nuk e lejon as të shkojë përpara e as të kthehet mbrapa. Personazhet e Portokalli janë njerëz të mbetur pikërisht këtu, në këtë pikë kritike, me hallet e tyre të përditshme, të cilët, siç ndodh në një kryqëzim rruge, përballen me fatet e njëri-tjetrit. Çdo të diel, Ora 21:00 në Top Channel.​​​Prezantuar nga Salsano Rrapi, Xhemi Shehu
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on GRsel Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Portokalli#TopChannel

  Δημοσιεύτηκε στις Πριν 14 ημέρες

  Σχόλια

  1. Xhavit Bylbili

   ne shqipri esht nje gje normale.

  2. Vera Kavaja

   Ah moj xhemi ta kisha edhe unzerin tat

  3. Dori Osmanaj

   Kujtim gjuzi😂🤣🤣😂

  4. MrJetko1975

   Yne ti du sume

  5. Polian Hasanlliu

   Ai numri me kapon dhe hekrin sa vjen e më vk po bëhet pa kuptim.

  6. ADRIAN Cecollari

   Jeni fantastike ju rujt Zoti per nje jete te gjate dhe per humor te gjalle... Xhemi je super Tironsia ime...

  7. shqipetare shqipe

   Hahaha shum humorista te mdhaj ju pershemdesim nga kosova legjenda jeni 👏 😂

  8. BeatS RecordS

   grsel.info/video/binteo/s6xkgqB_05Wzlqg.html

  9. F A

   Super 👌

  10. Mujo Aljiti

   Flori si linda vdiqa hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

  11. fatos Skenderi

   Xhemile te hanksha pajllin

  12. Janny Boutique

   Bukur

  13. Brikena Dragoti

   O Doktor mos vdeksh kurre ..je i pa pare🤣🤣🤣

  14. Krisenda Gjata

   😂😂😂😂😂

  15. VALENTINA PRiFTI

   Kjo Xhemi qenka terbuar fare. C'eshte kjo veshje skandaloze?! Po lene nam se kane shteruar ,duke perdorur fjalet ,byth,k..p... etj. Kjo milionere qe nuk di sa para ka,me kunatin biznesmen e me 1 burre qe nuk shikon nga syte ,ngeli duke share qeverrine e vendin e vet. Ik moj zonje. Ndonji dite do te te shikojme laskuriq. Me nder te gjithe ini m..... vec policeve . Turp tu japesh like ju. Me ty do hyjme ne Europe te siguroj. Te rrofshin kofshet dhe b....se mendja te ka lene.

   1. albi.blog

    Kjo ka dal ne porno ti thua....

  16. Sofia Xysos

   Jeni te gjithe te mire ne emigrantet ju presim me padurim na shtoni jeten i harrojme hallet e lodhjen ju flm artiste

  17. Antrax

   GILANI ♥

  18. arbereshi arbereshi

   i pelqeka mire ketij trapit roli

  19. Polian Hasanlliu

   Xhemi yll je për kok të gjithve sa vjen e më super bëhesh. Jo si vera po si shampanj je.

  20. Aleks Sander

   O xhemi te haksha portokallin 😢

  21. Sefer Ziberi

   O Xhem edhe une Divorcohem nga gruja kur te shof edhe pse jam beqar vec sedi ti a divorcohesh per mua se

  22. Sefer Ziberi

   O Xhem te Dua xhdoher qe te dalesh en sken saher qe te shof ne instagram ti je endra jem e pa realizuar

  23. Illyricum Sacrum

   Po Gazin ku e keni kte puntate?

  24. Adil Basha

   gaz peja ku eshte?

   1. Adil Basha

    @Marina Lucaj po mir ai ca po bonte po shtynte🤣

   2. Marina Lucaj

    I ka lind gruja 😂

   3. sajmir miftari

    Adil Basha tu pi peja

  25. Jonid Hyseni

   Flori artist i lindur. Njesh

  26. Jonid Hyseni

   Flori artist i lindur. Na kenaqe.

  27. Gjinovefa Drita

   Portokalli i vetmi Programm qe me ben te qesh me lot per 2 ore e gjys faleminderit qe e hidhni ne GRsel

  28. new acc

   Pse eshte prere kori minuta 3:10 ?

   1. ronny

    hahah e kapa dhe un kte detaj,besoj se kane marr urdher nga lart ;)

  29. Eυα Πλασσα

   😂😂😂😂😂😂👏👏👏👏👏👏Betim Sperdhima me I miri 😂😂😂😂😂😂

   1. Aleks Sander

    Shum e sakt naqe te prsh nga universili paralel 😂😂😂

  30. Hamza Salkurti

   T hyft kollodoku 😂😂

  31. Albania Forever

   Ulqin😂😂😂😂 Flor Binaj je fantastik

  32. KEvIN74 LocoS

   Un e kam ndjek Portokallin der ne fillimet e saja por ky cifti i lumtur me duket shum kurvellek dhe ta imagjinosh kte emision e ndjek cdo grupmosh perfundimisht ju lutem shum kte ciftin e lumtur svendesoheni me ndonje rol tjeter dhe mendoj se sjam i vetmi qe mendoj kshu ju faleminderit dhe nje pershendetje per shqipet e CHICAGO 🙏🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

   1. Pellumbesha Hatija

    E vertet

  33. Ismet Topalli

   Nga e ke gjet këtë fustan o Xhemi,ai që të ka thën që ta veshësh ta ka pas me të fut .

   1. VALENTINA PRiFTI

    La nam si ato ne autostrade.

  34. Macoku Shqiptar

   Xhemi je BomB❤⚘⚘⚘⚘⚘⚘

  35. Nelson mrt

   e la peja e mori ivi tani🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️😂😂

  36. Bleona Bleona

   Po sheft renfortin pse e kane heq

  37. Nicky 69

   Po kta c'paskan qe qenkan ber gjith si ndrikulla?

  38. Tea Nanaj

   moldave 😂😂😂😂😂😂😂😂

   1. Haxhi Xhaferi

    portokalli

  39. Monda Kerciku

   riktheni skrapin

   1. Idajet Halili

    Monda Kerciku skrapi i papare, me mungon edhe mua.

  40. Igballe Bali

   Qifti i lumtur shum banalitet na shpifet tan kjo gru puuuu na e bat bajta me kqyr ket porokallin

  41. Demirel Shtaro

   Ai doktori me shkrin mua , doktor te dua 😂🤪

  42. Ermelinda Zefi

   Sa mire qe e kthyet rrokun e rimin

  43. Ermelinda Zefi

   Familja astari super edhe vezirja me arien jeni njesha

  44. Lim Gashi

   26:35 faleminderit qe fole aq mire per Kosoven💛💛

   1. Lim Gashi

    @Edison Hoxha hahahahaahha po por me erdh mire qe foli ashtu per shtetin tem qata me erdh mire dhe u gzova

   2. Edison Hoxha

    Lim Gashi me ulqinin ishte me e fort haha

  45. you tube

   Po sikur princi kalter mos te vij me mushk po me renxh rover hahahaaa

  46. you tube

   Rezi ja fut ndonje vize 😄se si shum i terbuar

  47. Dona Hoxha

   Kjo vezirja a eshte mashkull a femer se nuk e kuptoj

   1. Idajet Halili

    Kush është mashkulli qe e luan se nuk e kam kuptuar akoma unë 🤣🤣🤣🙈🙈🙈🙈

   2. Dona Hoxha

    @Hasie Neza prandaj eshte shum e veshtire per ta kuptuar ecen edhe ne tako shum te larta

   3. Hasie Neza

    Mashkull esht, por behet nje femer shum ma te bukura se ne femra qe jemi 😂😂😂.

   4. Dona Hoxha

    @dr New hahahhahahah

   5. dr New

    Dona Hoxha mashkull qe ka deshire te ishte femer 😂

  48. Gigi Gigi

   E keni bere portokarin portokall per pederaste ngelet duke bere role pederastesh jeni bere bura gra te topet e topit te shpuar te gjithe nga mbrapa.

  49. Kozeta Shipe

   Super

  50. Alfra Alfra

   Gaz paja nuk doli kte her.esht ber baba.urime me jet te gjat djali

   1. Alfra Alfra

    @I'm really pro po salsano doli.

  51. Xhevi Xhevi

   Hapja e spektaklit nga Xhemi ishte fantastike

  52. Erblin Rracaj

   O shtatzan Xhemi?

  53. Fatjon Merko

   Pak dobet debuti Egles, ato skecet me Visin burr e grua i ka qar..ketu nuk esht ne nivelin e saj, duhet te ndryshoj tematiken dhe roli ne portokalli per mendimin tim

   1. Illyricum Sacrum

    Egla flet lirshem fare aty se esht msu me teater ku ben vtm role, kurse ktu duket sikur çlirohet nga ato ethet e karaktereve dhe flet sikur te ishte ne kafe ne perditshmeri

  54. Ledina Myrtaj

   Sa tmire Alexi dhe aria unik alex ❤❤❤❤ ... bravo

   1. daniel 69120

    @Ledina Myrtaj po po nuk eshte keq jo 😁😂🖐

   2. Ledina Myrtaj

    @Eli Lila esht msu po un e km qef Alexin ka nje timber zeri unik

   3. Ledina Myrtaj

    @daniel 69120 cke qe qesh nk te pelqen haha

   4. Eli Lila

    Alexi alamet femre .me e oas qef me e pa. Sa elegant dhe ne maj te takave qe un si mbaj dot nje minut 🤣😂

   5. daniel 69120

    Hahahahaah o ledina 🤣😂😂❤

  55. Liri Mneri

   O Flor Binaj te morsha te ligat.Na knoqe .ky roli ri i papame dhe e qan ..cdo jave boje kte rol.mos na le bosh.ene kjo mistrecja bukur Xhemi e ploteson rolin perfekt.respekte daj

  56. Nadire Bajramaj

   😂😂😂😂😂😂

  57. Esmeralda Emmerich

   Ta shikosh live eshte super 🤗🤗por kati i dyt shum erresir edhe nuk degjoheshin mir 😏😏edhe Kamera 🎥 nuk na kish kapur 🧐🧐

   1. dashmir kalia

    Ahahaha.heres tjt

  58. Lin Sin

   Kjo Egla kur ben batuta me shume qesh vet

  59. Eri Bali

   Haaaahaaa egla 🤣🤣🤣🤣🤣

  60. Trovi di tutto

   Like nese je emigrant dhe mezi pret te shkosh ne shqiperi