Xhensila Myrtezaj - PARIS

Xhensila Myrtezaj

9M προβολές2 460

  🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
  ► fanlink.to/XhensilaParis
  Muzika & Teksti: Pirro Cako
  Arregment: Darko Dimitrov
  Video: Eduart Grishaj
  Make up & Hair: Elona Balaj
  Styling: Ksela & Lara

  Xhensila on Instagram: xhensilamyrtezaj
  Xhensila on Facebook: XhensilaMyrtezaj
  ℗ & © AVD Digital & Xhensila Myrtezaj. All Rights Reserved.

  Δημοσιεύτηκε στις Πριν 25 ημέρες

  Σχόλια

  1. Xhensila Myrtezaj

   🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fanlink.to/XhensilaParis

   1. Alberto Koulolle

    Xhensila Myrtezaj Shpirt ...Muzika jote me ka lene pa fjale 😲😲😲Eshte mrekulli te degjosh e te kendosh muziken tende ti je shume e talentuar dhe shume e bukur 😘😘😘Besi dhe Ajka jane me fate qe te kane .por ato qe jane me me shume fate jemi ne shqiptaret edhe pse disave i flet xhelozia ...te uroj me zemer suksese dhe cdo gje ne jete tende te jete e embel ashtu sikur ti 😍😍e embla ime te dua ....shume puthje nga jola per ty ❤❤❤😘😘😘

   2. Anita Krosi

    @Orion Baho avash ti ku u be mbreteresh ajo eshte nota vet😜😜😜

   3. Anita Krosi

    Xhensila te lutem na bej nje kenge me besin ❤️❤️❤️ jam sh e sigurt se do dali kenga me e bukur

   4. Edison Mici

    O yllleee♥️♥️♥️♥️👑👑👑👑👑👑

   5. Emilian Bali

    Xhensila Myrtezaj bncndjjxjxjxjjxk😃🙁😄🙁😃🤣😂😂😂😂

  2. Doina Berlinschi

   Musica albanese... 😊😜😉🌹❤️😍💋👌😄😝

  3. Juli bledi

   0% makina te shtrenjta 0% sharje 0% mburrie 100000% talent

  4. Ερίντα Μπέκαϊ

   👏👏👏

  5. HARIZ AGA

   🙏🙏♥️♥️😘😘🌹🌹😍😍PARISI

  6. Ferdi Daulle

   Shum e bukur kjo kenga😍

  7. Tada Gutaj

   ❤👸❤👸

  8. pali ndoja

   Paska pas vlera kjo vajze. Me kenget e fundit-hite. Fantastike kjo kenge. Te lume.

  9. Elmas Elmas

   Super yll xhensila myrtezaj 😘

   1. ceerw buty

    Kenga me e bukur deri tani

  10. Adela Zani

   super👍👍👍👍❤❤❤❤

   1. ceerw buty

    Çdo ditë e dëgjoj këtë këngë, nuk ngopem asnjëherë💕🌹👍

  11. Adela Zani

   super ♥️👍

  12. Loreta Kuneshka

   Kenga shume e bukur dhe kengetarja po ashtu. Po mendoj se karakteri i kenges dhe levizjet e kengetares nuk shkojne fare me atmosferen, kulturen dhe arkitekturen e Parisit. Me mire ta kishte xhiruar ne nje vend tjeter. Eshte shume veshtire te integrohesh me atmosferen e Parisit, historine e tij. Çlidhje ka Tour Eiffel apo L’arc de triomphe de l’Étoile, me fjalet e kenges. Kenga me Pirro Cakon ne Venezia kishte kordinim te fjaleve me mjedisin ku e dime qe eshte qytet simbol per maska. Ajo ishte shume me e bukur. P.s. ky eshte mendimi im.

  13. Marjus Ajdini

   Shum bukur xhensil

  14. Nexhmie Lica

   Kjo kenge eshte shume e bukur😍

  15. Fatjona Suta Fatjona Suta

   Shume bukur veshja tendet kenge

  16. Fatjona Suta Fatjona Suta

   Shume bukur veshja tendet kenge

  17. Alb Alb

   Sdij qfare ka te bukur ketu Kenga Katastrofe, Melodija edhe me Katastrofe DISLIKE

  18. Fatjona Suta Fatjona Suta

   Bravo per kenge Shume bukur kenge xhesila

  19. NOW UNITED

   Love this!! Such amazing shots of Paris!

  20. ilir zaimi

   Ti i takon Artit jo familjes

  21. bssni touir

   O xhensila kur do na besh nje kenge me besin ❤️❤️❤️❤️❤️Jam e sigurt se do dali nje super kenge 😍😍💋💋

  22. megi& vera fashion

   Xhensila myrtezaj dhe bes kallaku Jane nje familje e bekuar ❤❤❤❤

  23. megi& vera fashion

   Xhensila myrtezaj dhe bes kallaku Jane nje familje e bekuar ❤❤❤❤

  24. Agnesa Kryeziu

   Çdo ditë e dëgjoj këtë këngë, nuk ngopem asnjëherë💕🌹👍

  25. Anduena Prifti

   Kenga me e bukur deri tani

  26. Leon Krasniqi

   🌹👑💖👄👄

  27. Landi Metolli

   Superr keng @xhensilamyrtezaj💔💔🥰🥰🥰

  28. valina vali

   Ma ma ma ke nal frymarrjen e ke vra ti zemren time kush po lun me buzt e tua e tka ba ty fije fije sa tperendoj dhe hena me ty po du mu nis a ram pam pam me nje tango ne paris.Shume shume e bukur je xhensila te dua pa fund

  29. Lorena Rashiti

   ❤❤

  30. Olgert Alidinaj

   Super

  31. Ada Alinj

   👏👏❤️❤️

  32. Melisa Kocaj

   Sa e varfer ka qene kjo kur ka qene e vogel shiko si e jeton jeten

   1. GD Kaci

    Pse,s'paska te drejte te luftoje dhe te ndryshoje jeten e vet ''kjo''? Eshte jeta e saj,nuk eshte e jotja.

  33. Kancelari Teddy

   je e preferuara ime je super ne kendim ja kalon te gjithe kengetarve ne kendim pervec aureles gace ajo eshte e para e preferuar nga timet

  34. Recetat e mija

   Thjesht,bukur shume e bukur kjo keng pa mendjemadhsi 😘🥰❤️❤️

   1. huttio srreu

    Keng super me pelqen👍

  35. Anita Krosi

   O xhensila kur do na besh nje kenge me besin ❤️❤️❤️❤️❤️Jam e sigurt se do dali nje super kenge 😍😍💋💋

   1. Anita Krosi

    @Aishe Zogu por kush na degjon neve moi Aishe

   2. Aishe Zogu

    Po pra bejeni nje😘😘

   3. huttio srreu

    ma e mira asht cakjo qik

  36. Rainer Oshafi

   Une jam vajz po kam lene emrim e tim vllai Super kenge Xhensilaaa Cfare zeri , cfare muzike, cfare teksti "PARIS" kenga me e bukur ne 2019 !!!! 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

  37. Hone Demiri

   😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥♥️♥️♥️♥️😀😀

  38. World TV

   Like kush mendon qe Xhensila eshte kengetarja me e Mir ne te gjithe shqiperin ( Kosove, Mal i zi, Maqedoni edhe Çameri) 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  39. World TV

   Sipas mendimit tim do te ishte nje super bashkpunim .🔥🔥 Elvana Gjata ft Xhensila = 100 M Shikime 🔥🔥🔥❤️

  40. Charlotte Mousewill

   Je suis française et franchement chapeau elle a dead sa j'veux rien savoir ! ✅😭💚

  41. Nonna Nona

   Shum bukur,suksese te metejshme ❤️

  42. nero

   Po ze t'bukur ke o gjeni je yll.

  43. any amy

   Bravo zemer Félicitations je t'aime 😍😍

  44. Nigel Romabau

   ♥♥♥♥🌸🌸🌸💗💟💟😄😄😄😄💸💸💸💗💗 😄😄😄😄💗💗💗🌸🌸🌸 Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ngrit prej së vdekuri, për të na e jep jetën e përjetshme. Ai premtoi gjithashtu për të shëruar trupin tuaj. This Is True Love !!! (Vetëm pyetni Atij)

  45. xXAnnAXx xXYoutubeXx

   1 like = 100% shans per te takuar Xhensilen

   1. vinasu maaj

    BEAVO XHENSILA BESI E MERITON NJE SI TI

  46. eduard gjuta

   ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  47. Natalia Alliaj

   Super so gjithmon

  48. Miranda Krasniqi

   Sa mir

  49. Unicorn Poop

   ma e mira asht cakjo qik

  50. Joan Carlo

   Keng super me pelqen👍

  51. Prodromos Peios

   Great song! Love from Greece!

  52. Grasciele viano

   🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇧🇷❤❤❤❤😍😍😍 Love

  53. Xhilda Metushi

   Waw 🤩🥰🥰🥰

  54. Olgert Alidinaj

   Te shkojn shume veshjet 💝💜💞💓

  55. Olgert Alidinaj

   Je super xhesila dhe zeri jot i mrekullueshm je yll dhe e bukur gjithmon e bukur 💖💖💖💖💖💖💜💛💛💗💘💘💞💔💟💔💞💘💞

   1. vbddfy euuyt

    Xhesila love you je shum e mir je yll je kac zemer mbardh

  56. Besir Etemi

   Si indila

   1. vbddfy euuyt

    very neic song 👍👍

  57. Daniela Dedja

   Nice song but, I hope you create the next song for Montreal, please!

  58. Ela Ela

   BEAVO XHENSILA BESI E MERITON NJE SI TI

  59. Lumturi Shahu

   Shum bkr ♡♡

  60. Florenc Hoxha

   Je shume e bukur XHENSILA Kush mendon se XHENSILA esht e bukur ??BENI LIKE